EU - smer peklo a stredovek

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa Kazetowich »

https://www.svetlosveta.sk/komentare/to ... -zaborska/

Spoločnosť Youtube upozornila, že po schválení tohto zákona zneprístupní služby pre európskych spotrebiteľov.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: No tohle jsem čekal, ale aspoň děkuji vývojářům za to, že jsem si díky jejich stupidním vylepšením odvykl od této webovky. Ono když 2min musím čekat než se načtou všechny cypoviny a hlavně ty blbé reklamy, tak to pak člověka omrzí.

Jen škoda, pokud to bude mít vliv i třeba na takového "Techmoana", "Simon's Cat" a jiné..


Tzhe, ten název článku :-D .. A co je mě po nějaké jedné, když pro tuhle cypovinu bylo skoro 400 lidí, tak ukazovat na jednoho je divný :-?..
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2321
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa orhore »

Ono je těch jedovek z EU celkem hodně. Docela mě pobavil tenhle článek o sledování řidičů aut :D .
https://www.svetmobilne.cz/organy-eu-sc ... o-aut/7474
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa janvys »

V podstatě je mi to fuk. .když to zablokujou pro eu nebo kohokoliv jiného, pojedu přes VPN a můžou mi vlézt na hrb....
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa Kazetowich »

aké VPN používaš ?
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: No jo, ale ne všichni jsou znalí toho co a jak.. Já si třeba nemůžu ani nic stáhnout z ČT, protože je k tomu potřeba nějaký program stavěný na Javě a tu si do noťasu už znovu nepustím..to však odbočuji :-?.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa oneeeee »

postačí prehliadač opera a do nej jeden doplnok - flash video downloader . a čo vidíš si stiahneš.
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

oneeeee: Sice díky za snahu a ochotu, ale já mám Operu, verzi 12.14 a ta pravá Opera skončila tuším verzí 18 a pak se z ní stal už jen otřesný paskvil, co ho zkoupil tuším Google..

Já mám Firefoxe a v tom IDM, ale ten je v případě ČT nějak neaktivní, holt frajeři museli přejít na nějakou cypovinu HTML5.. Od té doby mi to nefunguje..
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2321
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa orhore »

SilverFox - pokud budeš používat zastaralé prohlížeče a stále budeš tak podezíravý z fungování různých programů, tak to se můžeš za chvilku rovnou odstřihnout od internetu :) . Nemyslím to zle, ale pokud jde o vývoj v oblasti internetu, tak ty staré technologie logicky přestanou fungovat. Lidé se většinou bojí neznámých věcí a nebo kterým prostě nerozumí. Já nemám s HTML5 žádný problém a dokonce mám nainstalovanou i javu, protože ji potřebuji do určitých věcí v elektronice. Už jsem ti to někdy psal, že tvůj noťas není HW zas tak špatný, aby jsi měl problémy které tady občas popisuješ. Chtělo by to možná i update BIOSu a klidně i celý reinstal systému, protože tam můžeš mít i SW problém.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: Já tě chápu, proto jsem už nucen na běžný net používat Firefoxe, ale třeba toto fórum jedu furt z té Opery a jsem rád, je to fakt nejlepší prohlížeč co jsem měl - nejen co se gest myší týká, ale i prostředí programu, jeho funkcí a rychlosti..

No, do Biosu bych se nerad vrtal, to je už věc, kterou fakt ne. A reinstal OS? Vždyť ho svým způsobem používám asi sotva rok - po zakoupení nového disku jsem si nainstaloval oba systémy (WinXP a Win7), chvíli jsem jel na Win7, ale kvůli extrémnímu vytěžování CPU díky hledání aktualizací jsem ztratil trpělivost a přešel jsem na několik let na WinXP a spokojenost. Pak mi vloni selhal, pomocí příkazového řádku jsem chybu opravil a už jede, ale nějak jsem zkysnul na Win7.

S Javou mám blbý zkušenosti v tom, že celkově dost brzdila systém, ale kdo ví, možná za to mohl i jiný SW, který jsem se rozhodl nepoužívat..

Ovladače mám postahované z oficiálního webu Samsungu, takže mám origoš k fungování.

Ano vím, HW není nejhorší, když zvládá přehrát i FHD videa (samozřejmě ne z prohlížeče, tam sotva jede 360p), ale prostě co všichni ty webovky tak zaje*ávají těma sra*kama, který jen zbržďují načítání, tak bych musel mít asi superpočítač :-D..
Vem si taky fakt, že je mu už 8 let a v kuse jede zhruba přes 7.5 roku..i to se podepíšu na výkonu..myslim :-?..

No a u Youtube, když chci pustit nějaké video, tak trvá fakt asi 0.5 - 2min než se to se všemi cypovinami na té stránce načte a na to fakt nemám nervy. Ale teď co stejně přijdeme o Youtube, tak to už neřešim..
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

O tomhle jsem něco už dřív slyšel, ale to si snad dělají už srandu..

Odkaz na článek - střídání letního a zimního času
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa oneeeee »

spomaľovanie systemu , alebo dlhšie načítavanie stránky - videa je na zvýšenej grafike stránky a samozrejme ram pamäti . ram 2 gb je užasne málo a grafická karta 1 gb tak isto . na dnešnú uponáhľanú dobu , to chce viac . ja mám grafiku 2 gb a ram 8 gb a tiež si musím počkať . a k tomu ešte ajtem pošahaný w10 , kde sa nedajú vypnúť aktualizácie .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"