EU - smer peklo a stredovek

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa Kazetowich »

ďalší zaujímavý článok o tom, kam smeruje EU v rukách starých zaprdených dementov a idiotov

https://pctuning.tyden.cz/hardware/site ... ji?start=1
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Zvládl jsem přečíst první stranu, když jsem si všiml, že to má dalších 8..

A já myslel, že tohle se už odhlasovalo někdy v září 2018..nebo to je zase něco novýho?
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa Kazetowich »

tak si prečítaj ešte poslednú
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa janvys »

Jojo tohle je průser. Vím o tom přímo z youtube kde už docela docela dlouho běží kampaň ohledně článku 13.

Současně mě už mnoho let vytáčí k nepříčetnosti jiná věc - tzv. koncesionářsjé poplatky, které jsme PŘINUCENI NÁSILÍM každý měsíc platit. Veřejnoprávní rozhlas ani televizi zásadně nesleduji a přesto jsem nucen ji platit. Ten zákon je nesmysl a v demokratickém právu nemá co dělat.
Veřejnoprávní média už ani nemám v předvolbách. Roky jedu pouze přes satelit, který si platím.
Když přestanu platit veřejnoprávní média, poruším zákon a pošlou na mě exekuci.
Proč musím platit tyhle totálně nevyvážené hrubě neobjektivní ulhané média???
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Tak jsem to přečetl a stejně jsem půlce toho nerozumněl.. Až na konci mi došlo proč tahle pakárna vznikla - prej že:
Takže nezapomeňte jít volit – a volte ty, kteří podporují rozvoj moderních technologií a ne jejich omezování.
Nepřidne ti, že další z chujovin co EU vypustila je třeba jen kvůli tomu, aby se toto vyprovokovalo a lidi šli volit a slepě volili ty, o kterých si myslí, že jsou ti dobří čímž by se zvýšilo procento voleb?
Stejně se nikdo nikdy nedozví, kdo měl skutečně vyhrát, protože si každej přerozdělí hlasy a bude to stejně tak jak to chcou ti "chytráci"..

A navíc co mají doháje technologie společnýho s posilováním už tak dosraných autorských práv? Hned mě to připomnělo ty moderní technologie ve stylu:
Mobilní síť 5G - internetový zázrak nebo zdravotní katastrofa?
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Aby měla ČT a ČRo z čeho žít, když (ne)mají ani ty reklamy jako ostatní televizní a rádiové stanice. A když budeš chtít slyšet nějakou nahrávku z ČRo, tak musíš být student s potvrzením, že to máš pro studijní účely, zaplatíš za užití jejich sužeb a ani ti nedají kopii.

Já televizi nesleduji už x let a rádio od doby co ho dodrbali otřesnýma skladbama (někdy od roku ±2005) a stejně se to platí. Jediný kdy v uvozovkách "sleduji" televizi je to, když si nastavím nahrávání nějakých pořadů a z ČT je to pouze to Hledání ztraceného času.


Pokud to projde, tak je to asi v háji..to abych si postahoval seriály a filmy co chci ještě vidět..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa janvys »

Co je mi potom, aby měla ČT z čeho žít? Ať to platí ten, koho to zajímá a kdo se na to kouká.
Už tak dostává od státu obrovské peníze (tedy z našich daní) a peníze tam tečou z oken.
Je to úplně stejné jako když si dáš v restauraci pizzu a při placení tě budou nutit zaplatit i za hráškovou polívku kterou ty nejíš, neobjednal sis ji, ale přesto ji musíš dle zákona zaplatit.
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Promiň, jsem zapomněl přidat kolobky (smajlíky) značící, že jde o ironii - opravdu jsem to tak myslel..

Sice tě chápu, ale svým způsobem to v restauracích máš podobně - kdo nezná tu záhadnou položku Couvert, kterou jsem dřív vídal i jako "Kečup" i když jsem si kečup nedal :-D..možná proto změnili název..
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Che, tak ti nevím, týká se to jen náhledů textů na dané webovce nebo i onoho nelegálního obsahu - filmů, hudby atp..?
Buď každej píše o něčem jiným nebo v tom mají brajgl :-?.. A nebo ještě líp, jde o oficiální hoax :-D..

Odkaz na článek.


EDIT: a pozor, ještě mrkněte i na komentáře dokud jsou dostupné, ty mě taky někdy dost pobaví - třeba příspěvek, kde jeden píše, že internet nemá, tak to neřeší :-D..
Komentáře k článku

EDIT2: Dobře, beru zpět, jen vyjímečně pobaví a občas se tam najdou chytré názory, většinou to však jsou jen nesmysly :-?..
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravim,
tak nějak nevim..tohle se mi teď ukázalo na Wikipedii:
Wikipedie.01b – kopie (ořez).png

Byl tam i odkaz na:
tento web EU


Nějak nevím co bych jim měl psat a když jsem už jednou něco takovýho dělal, tak jsem akorát schytal blokaci e-mailu za rozesílání spamu - sice se to naštěstí vysvětilo - hysterici ze Seznamu detekovali více e-mailových adres v jednom e-mailu..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa janvys »

Česká wiki dnes stávkuje.
Osobně je mi to u zadele, používám zásadně jen anglickou
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa Kazetowich »

ide celkovo o stav kam sa svet uberá pod vedením jebnutých elít, ktoré stratili akýkoľvek zmysel pre realitu, poriadok ... je len záhadou, ako sa toľko ľudí mohlo nechať strhnúť týmto jebnutým trendom násilnej výmeny obyvateľstva - a kam to až dospeje / necháme zájsť.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"