EU - smer peklo a stredovek

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa orhore »

SilverFox•NSK napísal: Piatok, 29. Marca 2019, 13:26 orhore: Já tě chápu, proto jsem už nucen na běžný net používat Firefoxe, ale třeba toto fórum jedu furt z té Opery a jsem rád, je to fakt nejlepší prohlížeč co jsem měl - nejen co se gest myší týká, ale i prostředí programu, jeho funkcí a rychlosti..

...chvíli jsem jel na Win7, ale kvůli extrémnímu vytěžování CPU díky hledání aktualizací jsem ztratil trpělivost a přešel jsem na několik let na WinXP a spokojenost.
Jo já měl rád starých věcí či programů a jsou v nenávratnu. Bohužel, tohle je vývoj ať chceš nebo ne.

Javě musíš vypnout aktualizační proces a zapínat ji jen podle potřeby. Nesmí běžet na pozadí, to je celé.

U win7 je třeba nechat ten aktualizační proces dojít až do konce a pak ho v nastavení vypnout. Každý měsíc obětuj jedno odpoledne s opětovným zapnutím aktualizací a po dokončení opět vypnout. Tenhle bug MS nikdy neodstranil a osobně jsem rád, že už nemusím ve win7 pracovat. Byl to zajímavý systém, ale strašně lenivý oproti novějším systémům. Je to již technologický dinosaurus.

oneeeee - já mám grafiku s 1GB a 8GB operační a nemusím čekat na nic ani s win10 :)
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

oneeeee: A kdo řikal, že mám takové parametry. Sice to není o moc slavnější :-D, ale mám aspoň 2.3GHz a 3GB RAM, s tím cos napsal by mě už dávno hráblo, to jsem si užil na starých stolních PC..

orhore: No já ten vývoj chápu, ale dokud mi v rámci onoho vývoje nekoupí někdo nový noťas podle mých představ, tak prostě na věci, které zpomalují mé dosavadní zařízení, kašlu. Aktualizuju jen pár programů a hotovo. I Audacity mám ve dvou velmi starých verzích (no ne úplně nejstarší samozřejmě :-D) a spokojenost a to tam přitom tvořím veškerou hudbu.

Hmm, zvláštní, teď jsem koukl do nastavení WinUp a mám zvoleno "Vyhledávat aktualizace, ale zeptat se.." a přitom mi za tohoto půl roku zatím nějak nežhavilo CPU bezdůvodně namax.


Ale na Win8 či Win10 mě nikdo nikdy nedostane i kdyby mi daroval kdoví co :-D..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa janvys »

Nsk....s tvým postojem /nejen/ k pc, by sis měl koupit nějaký pěkný urostlý strom, v něm si postavit chatičku, bez internetu, bez mobilu, bez spojení, bez elektriky, a byl bys vlastně spokojený, no ne? :D :D :D
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Hmm, něco mi říká, jako by sis ze mě dělal srandu :-D.. Jen nevím jestli to není škodolibý..

Sám víš, že je to blbost - za určitý spojení se světem jsem rád a je pro mě i potřebný (minimálně v tom, že k tvorbě hudby potřebuju nakupovat materiály) a abych ji mohl vytvářet a poslouchat, tak ty přístroje potřebují elektřinu..
Ovšem mít dům někde na samotě, tomu bych se nebránil.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: EU - smer peklo a stredovek

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím po dleší době.

Hele, dneska (respektive už včera) jsem náhodou objevil jednu webovku, co si o tom myslíte?
Odkaz na web


Ve volné pracovní chvíli jsem si pročetl ty jejich příspěvky o hovadinách co dělá s náma Eu. Je to tam pěkně shrnutý..
Odkaz na web
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"