Nadšenci suplujú štát a múzeá

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Nadšenci suplujú štát a múzeá

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Jen krátce napíšu.

Jako já neříkal, že je přímo nenávidím, není to špatná věc, jen pokud by se nezastavovali plochy, aby se o minutu cesty autem postavil další hyper mega market. V Brně tu máme jediný Globus, ale desítky obchodů jako Billa, Interspar, Penny atp.. Místo těch obrovských obchodů na každém kroku tam mohlo stát něco jiného - když už to nutně potřebovali zastavět..
Sere mě na tom to, že se zbytečně zastavují volné plochy a mizí tak krajina, že je na každém kroku nějaký blbý mega obchod a že díky tomu ty malé krámky se svojí nezaměnitelnou atmosférou končí..

Ohledně neznalosti prodavačů to ber i tak, že oni tam jsou třeba jen na brigádě a vědí prd.. Já byl v Kaufu na kase 3 měsíce, pak jsem tuším 1 nebo 2 nedostával žádné směny a pak výpověď, ale prý spolu s dalšími 40 lidmi.. Ale přitom stále hledali do té samé prodejny nové lidi.
Zřejmě mají za každého nového uchazeče nějaké bonusy, tak proč je nestřídat a nevydělávat si, že...

Aha, tak to se omlouvám, špatně jsem to přečetl. Občas slýchám nějaké posměšky na tento styl bydlení. Ono asi je mnohem větší frajeřina zadlužit se na celý život kvůli novému baráku..


Já dočtu vždy celé texty a osobně si myslím, že tyhle vzpomínky jsou celkem zásadní - já tu dobu nezažil a jen vyjímečně slýchám jak to všechno dříve fungovalo a co bylo pro každého běžné a samozřejmostí.. A možná protože to bylo běžné, tak si to nikdo neměl potřebu zapamatovat.
Já su detailista, mě totiž zajímají i takové drobnosti nad kterýma se běžný člověk ani nepozastaví..


EDIT: myslel jsem, že to bude krátce..no nějak to nevyšlo..
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"