AKAI AT-93

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Teslák
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1335
Dátum registrácie: Štvrtok, 1. Novembra 2018, 22:43
Bydlisko: U Zubatých Žab

Re: AKAI AT-93

Príspevok od používateľa Teslák »

jhradec napísal: Štvrtok, 25. Marca 2021, 16:16 Tak konecne jsem opravil a zaradil do sestavy. Na stanicich s nekomprimovanym stereem dava nadherny prostorovy obraz. Nejen pravolevy, ale I hloubka. Highendove reseni NF casti se vyplatilo.
Menil jsem elektrolyty zenerku, samozrejme i baterii a propajel studenaky. DIKY.Skoda, ze se nedelal stribrnej.
Zajímá mě ,která stanice vysílá nekomprimovaně,v Česku asi žádná.Slyším semtam,podle toho kde jsem autem,Polské rádia s perfektní dynamikou.
Kazeťáky: Pioneer ct-s710, ct-s910, RS-BX747
Walkmany: Panasonic RQ-NX60V ,Sony WM-FX 675, WM-FX 511, WM-DD11 .
Přehrávač optických disků : Panasonic DMP-BDT500 ,Recorder Philips Cdr785
Zesilovač: Philips Fr975
Zvukovka: CREATIVE X-FI SB1240 pro RECording
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1016
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: AKAI AT-93

Príspevok od používateľa jhradec »

Poměrně slušnou dynamiku má cro3 -Vltava, ale samozřejmě Rakušáci. Když naladíte méně komprimovanou stanici - hraje “slabě” - je tam rezerva na forte. FM je komprimované odjakživa i za analogových časů - šířka pásma prostě nemůže být nekonečná. Je to ale čistě na režii té které stanice jestli použije limiter jako kompresor :( .
Taky občas z rádia něco nahraju. Ale když se na to podívám kriticky - je to v poslední době dost často mluvené slovo. Používám na to horší kazety - Často ty, co jsem našel u kontejneru :).
Napísať odpoveď

Návrat na "Darujem"