SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa janvys »

Tady je aktuálně TCS310 v nádherném stavu za krásný peníz. Potřebuje jen vyměnit řemínky (otázka 3 stovek cca).
Prílohy
Screenshot_20191020_163548.jpg
Screenshot_20191020_163604.jpg
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: No teda, tak to bych bral i s tím jak drahá je ta pošta..tedy pokud by mi někdo vyměnil i ty gumky a zda by nebylo potřeba ještě něco měnit..
Hm, ty dvířka mi přijdou maličko bokem - že jsou trošku posunuté šejdrem, ale fakt jen asi milimetr.. Promiň, jsem detailista :-?.

Bohužel ale e-bay, angličtina a poslání peněz mi to znemožňuje..


Rozhodně tě nechci tímto nějak otravovat, ale ty bys něco takového dokázal objednat a vyměnit i gumičky? Samozřejmě s tím, že bych ti za to něco dal, i abys nedělal opravu zadarmo..
Ale kdyby ne, tak se určitě nebudu zlobit.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys napísal: Nedeľa, 20. Októbra 2019, 16:38 Tady je aktuálně TCS310 v nádherném stavu za krásný peníz. Potřebuje jen vyměnit řemínky (otázka 3 stovek cca).
Ahoj, chci se zeptat, je něco jiného na obzoru nebo zatím nic?

Tento bych bral, ale když jsi psal, že tam toho poškozenýho může být třeba i víc, tak zatím právě čekám jestli se nenajde za normální cenu třeba 100% funkční.


Předem díky za info :-).
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa janvys »

Nenajde. Nebo zatím jsem ještě nenašel takový, který by byl funkční, odpovídal tvým požadavkům, a nestál celou měsíční výplatu. Sleduji to denně.
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys napísal: Pondelok, 4. Novembra 2019, 19:02 Nenajde. Nebo zatím jsem ještě nenašel takový, který by byl funkční, odpovídal tvým požadavkům, a nestál celou měsíční výplatu. Sleduji to denně.
Aha, ale jinak co se týká mých požadavků, tak na pár modelech jsem se už ustálil - ovšem je pravda, že pokud existuje něco takového i od jiné značky, tak bych samozřejmě nebyl proti. To ustálení jsem myslel jen v rámci toho o kterých modelech vím, že by se mi líbily.
No nepíšu, že bych za walkman dal hned třeba 5tyček, to zas ne, ale nemusí to být nějak úplně nejnižší cenový strop.

Ten strop jsem asi neuváděl, aby se to nebralo jako finální částka, přes kterou bych nešel - nechci nic zakřiknout, ale pokud budu mít směn tolik jako poslední dobu, tak bych mohl jít třeba na 2t až 2.500Kč - ale jak říkám, nerad uvádím strop i kvůli tomu, aby ses mi pak nevysmál s utopickými představami :-?.


Jen tedy jsem už dost vytěšenej na tu TCS-310 a pokud ne tu jak jsi psal, tak asi 430, která vypadá dost podobně, jen nějak moderněji.. Ale díky tobě stále dilemuju i nad tou 370 a 470 :-D..


A že na to koukáš denně jsem netušil a omlouvám se, pokud to vypadalo, že na tebe tlačím, naopak buď v klidu a hlavně si tvé snahy velmi cením.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa janvys »

Žádný problém, tak jako tak denně sleduju nové nabídky, jen se teď koukám i po těch TCS a dalších co mají stereo mic a velké okno.
Občas se něco objeví, ale se scifi cenou. Je to otázka náhody, dobré nabídky se objevují stále, ale to bych u toho musel být 24/7 protože takové nabídky logicky ihned zmizí-sold, je jen věcí náhody kdo na to natrefí jako první
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys napísal: Pondelok, 4. Novembra 2019, 23:11 Žádný problém, tak jako tak denně sleduju nové nabídky, jen se teď koukám i po těch TCS a dalších co mají stereo mic a velké okno.
Občas se něco objeví, ale se scifi cenou. Je to otázka náhody, dobré nabídky se objevují stále, ale to bych u toho musel být 24/7 protože takové nabídky logicky ihned zmizí-sold, je jen věcí náhody kdo na to natrefí jako první
Aha tak, takže každodenní průzkum :-)..nojo, ale stejně jsem ti přidal to, že se koukáš i na něco pro mě, proto ti za to děkuji.

Hm, tak pro mě je ujetá cena třeba i 10tyček za walkman, který jak jsi říkal takovou cenu může mít oprávněně - já to beru tak, že prostě to je walkman a ne nějaký vysoký model domácího tape decku.. Ale tak to je jen můj pohled na věc.

Hm, to tam valí až tak rychle? No sice už i mě se párkrát stalo, že jsem zareagoval na čerstvě vystavený inzerát a on už byl někdo rychlejší, ale v mém případě je vzácnost, abych vůbec na nějaký čerstvý inzerát narazil..


No ale zas odbočuju, už jsem unavenej..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa janvys »

Vím že tohle bude asi mimo tvé finanční možnosti, ale zaroveň je to to nejlepší (společně s D3 a D6C) co bys mohl podle tvých kritérií pořídit. V podstatě je to DDčko s nahraváním, vestavěné mikrofony atd.
Konkrétně tento kus je po kompletní renovaci. Nádhera.
https://ebay.us/klbCbQ

A trochu obrázků:
Prílohy
Screenshot_20191108_034259.jpg
Screenshot_20191108_034504.jpg
Screenshot_20191108_034451.jpg
Screenshot_20191108_034516.jpg
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa janvys »

Tak, a máme tu další pěknou nezničenou 310ku, je to čerstvý inzerát. Píše že nepřetáčí, ale hraje, takže víme že funguje a ani řemínek zatím neprdl, nebo už byl měněn. To že nepřetáčí, je nejpravděpodobněji jedno prasklé ozubené kolečko v mechanice. A to už se nemusí dát sehnat/opravit. Ale cena cca 1200kč včetně pošty je ok, už jen do sbírky a na občasné přehrávání/nahrávání.
Mrkni na to: https://ebay.us/sdpjzo
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Asi ze mě budeš mít srandu, ale i když ten WM-R2 vypadá dobře, dost mě tam vadí ty tlačítka - přijdou mi to dost nevhodně umístěný, když je to úplně z druhé strany než je kazeta.. Jenže stejně je ta cena vážně poměrně vyšší, než bych si mohl dovolit.


Hm, no ta 310 vzhledově nevypadá špatně, ale nemít možnost přetáčet je dost blbý.. Už minimálně proto, že bych ho chtěl používat při cestování..
Navíc ten prodejce je máslo, není schopnej ani utřít prach, když to jde fotit :-D.


Samozřejmě cením si tvé snahy, ale při investování do nového přístroje bych spíš rád, kdyby byl plně funkční.


Hm, nevím jak kopírovat ty zkrácený odkazy, takže to je takto, vím, že tohle nebude vůbec ideální, ale narazil jsem v odkazech na tohle:
https://www.ebay.co.uk/itm/Sony-stereo- ... 3945593745

Vypadá celkem jetě a asi i na údržbu, ale z těch fotek toho stejně moc nepoznám..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa janvys »

Jo, píše že při větší hlasitosti to bzučí a že se vypíná motor při pohybu regulátoru otáček. Aukce končí za necelou hodinu
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Aha, no tak to se té ceně pak nedivím.. To by asi bylo vhodný leda na náhradní díly..
Napísať odpoveď

Návrat na "Kúpim"