R2R 2 stopý.

Moderátor: AdmineR

pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

R2R 2 stopý.

Príspevok od používateľa pedro »

Kúpim 2 stopý kotúčak , napr. Revox B77 MK2 ,Revox G36, Technics RS-1500 .ponuky ss,dík. ps. cena a stav napovie.
Analogaudioman
metál za zásluhy
Príspevky: 373
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 21:44

Re: R2R 2 stopý.

Príspevok od používateľa Analogaudioman »

Nazdar Peter, kamarat predava Technicsa 1500 za 1500€, vo velmi, dobrom stave, ak by si mal zaujem, zistim podrobnosti a poslem fotky, ak je to este aktualne.
vlado.bb
metál za zásluhy
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Re: R2R 2 stopý.

Príspevok od používateľa vlado.bb »

Budeme tu mat dalsieho kotucmaniaka?
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: R2R 2 stopý.

Príspevok od používateľa pedro »

Kotúčmaniaka ? :O) Skôr bedňomana :O))) Dík,jeden ma už čaká ,,na zimné večery,,.akurát mám na ,,ponku,, RT 909 v Adamovom rúchu.No 2 stopý Revox ešte platí.Ale kamarát by 1500vku taky ráddd.
Analogaudioman
metál za zásluhy
Príspevky: 373
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 21:44

Re: R2R 2 stopý.

Príspevok od používateľa Analogaudioman »

kto je tu najlepsi na repasy kotucakov? Pripadne restaurovanie?
vlado.bb
metál za zásluhy
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Re: R2R 2 stopý.

Príspevok od používateľa vlado.bb »

Pedro,od Pioneera mam sedem kotucakov a bohuzial musim povedat ze 909 ma najhorsi zvuk.Mozno som rozmaznany rychlostou 38,ale nemozem si pomoct.Mam na nom nahrane vybery 70 a 80 roky.Magnetofon je to krasny,ale mne unika zmysel preco ho Pioneer vyrobil.Ak budes ten co mas doma kalibrovat na sucasne pasy /LPR35,90/skus potom vyskusat SM 911,SM 900.A napis poznatky.
Analogaudioman,mne sarvisoval Tanberg clen tohto fora Daniel.Zatial ide v poriadku.Dokonca tam robil upravy - funguju.
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: R2R 2 stopý.

Príspevok od používateľa pedro »

Je to kamarátov stroj,kúpil ho so 707 čkou kvôli vizáŽi na regál,no chce ich maŤ funkčné a naporádku.Od veľkého modelu pajáca by som rád niečo ,,menej moderné,, a bez IO. 38 čku by som nevyužil. Zbieram orig. LP žánrov,pri ktorých som ,,vyrastal,,A digitálom to kŕmiť škoda pásu.To stačí aj lacnejšie médium - môj názor.Občas si nahrám na pás ťažko zohnateĽný i cenovo mne nedostupný album . MoŽno sa rozhýbem s pásmi,keď urobím pre posluch i maŠiny optimálnejšie miesto.
Analogaudioman
metál za zásluhy
Príspevky: 373
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 21:44

Re: R2R 2 stopý.

Príspevok od používateľa Analogaudioman »

vlado.bb napísal: Utorok, 29. Októbra 2019, 07:06 Pedro,od Pioneera mam sedem kotucakov a bohuzial musim povedat ze 909 ma najhorsi zvuk.Mozno som rozmaznany rychlostou 38,ale nemozem si pomoct.Mam na nom nahrane vybery 70 a 80 roky.Magnetofon je to krasny,ale mne unika zmysel preco ho Pioneer vyrobil.Ak budes ten co mas doma kalibrovat na sucasne pasy /LPR35,90/skus potom vyskusat SM 911,SM 900.A napis poznatky.
Analogaudioman,mne sarvisoval Tanberg clen tohto fora Daniel.Zatial ide v poriadku.Dokonca tam robil upravy - funguju.
Hej, kontaktoval som Daniela, pred par dnami, no zatial sa mi neozval.
Napísať odpoveď

Návrat na "Kúpim"