audiokazety

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa janvys »

Přesně tak, já bych třeba od tebe pár kousků co by mě zajímaly /co ti zbyde nebo budeš mít navíč/ taky odkoupil. Hodíš to sem na bazar. A ty phillipsky tam budou, a co, zeptej se ho a on ti řekne jestli tam skutečně jsou, není nic jednoduššího než zvednout telefén :)
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa janvys »

Jo a ta limitka tam, co si nevěděl, je to basf soundtrack, tady máš foto jedné z těch mých, abys věděl pro ilustraci
IMG_20181207_184250.jpg
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich napísal: Piatok, 7. Decembra 2018, 18:23 Však potom mozes ponuknut na predaj zvysok. Ak ti to je vela ks
No o počet kusů mi vůbec nejde, spíš jsou problém ty peníze.. Jsem totiž dnes vyzvedával vinyly co jsem objednal před 1-2 měsíci, k tomu ten nečekaný nákup toho nejdražšího a ještě i nějaký ten dárek na vánoce..

Tak propočítával jsem to a bylo by to pěkně o držku ale s tím, že by mi nesměla dorazit do vánoc jedna deska pro EZ.. Sakra to mě štve..proč jsem se tím inzerátem vůbec zabýval :-D..
No supr, tak je to ta OST, kterou nemám a roky ji chci..
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys napísal: Piatok, 7. Decembra 2018, 18:45 Jo a ta limitka tam, co si nevěděl, je to basf soundtrack, tady máš foto jedné z těch mých, abys věděl pro ilustraci
IMG_20181207_184250.jpg
Tak jsem přemejšlel, že když bych to teď nedal před Vánoci, že bych ho zkusil požádat o odložení kazet třeba na leden, kdy bych mu to už mohl zaplatit..jenže další překážka..

Bazoš zase zabodoval a nikde nemám pole pro odpověď..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa janvys »

Bazoš nezabodoval. Je to tak schválně. Komunikace s tímto prodejcem je možná pouze po telefonu.
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys napísal: Piatok, 7. Decembra 2018, 21:55 Bazoš nezabodoval. Je to tak schválně. Komunikace s tímto prodejcem je možná pouze po telefonu.
Aha, tak v tom případě se omlouvám. Já jen, že se mi to pole už i dřív neukazovalo a po restartu prohlížeče nebo pár aktualizacích stránky se objevilo..
No, teď už je večer, tak mu zkusím zavolat zítra. No při nejhorším mě..řekne, že to chce prodat hned..
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím,
tak jsem mu volal a ptal jsem se na to, zda by mi je mohl odložit třeba na leden a řikal, že prý když tam budou, tak tam budou.. Takže když se ozve někdo dřív než já pak v lednu, tak je bude mít ten první..

To píšu jen ať se ví, že jsem se na to nevyprdnul.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa EZ647 »

Basf soundtrack a colours of sound asi neboli limitky, ale je trochu zvláštne že pre rok 1990 nemala Basf žiadne normalky v ponuke len tie dve zmienené a pritom boli obidve OEM, asi sa vtedy venovali viac veľkej zmene dizajnu a kvality svojich chromdioxidov.
Prvá známa Basf FEI v priehľadnom puzdre bola až v roku 1991.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa janvys »

Fox: ke konci týdne mi dorazí nějaký bakšiš na účet tak já mu hned zavolám a když budou, koupím je a pak ti je posunu
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa janvys »

EZ: každopádně v té soundtrack je naládovaná nějaká kvalitní páska, protože nedávno jsem dvě nahrával a z výsledků kolik toho snesla jsem byl překvapen. Základní FE tam určitě nebude
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Tak to ti moc děkuji za ochotu, velmi si toho vážím. Ale jak píšu, nejdřív budu mít peníze v lednu..

Tak to by sis mohl vlastně rovnou vzít nějaké kousky, když bys ty kazety měl u sebe a pokud budeš objednávat ty ze zahraničí (a jestli nějaké vezmu i já - vzhledem k celkové ceně za kus), tak bys je tam mohl přibalit.. Navíc pokud bych od tebe bral nějaké ty "low-endy" jak jsi psal..ale to se ještě domluvíme.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa janvys »

Fox: jo to není problém, doufám že je ještě bude mít. Já si z toho vezmu jednu maximálně dvě kazety podle toho co jsem viděl na fotkách. Tu Čínu objednám až po novém roce, už nebude takový blázinec. Jo a co je vlastně to NSK? První co mě napadlo je Neue Slowenische Kunst, což byla taková parta ve Slovinsku v 80.letech ze které vzešel Laibach.
SONY ES
Napísať odpoveď

Návrat na "Predám"