audiokazety

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa Kazetowich »

vďaka - poteší
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím, nevzpomíná si někdo, kdo prodával na Slovensku ty nové Philips audiokazety po bednách? Sice teď nemám peníze a zlepší se to asi až za nějaký ten měsíc, ale mám v plánu jeden projekt a potřeboval bych za levno někde splašit ideálně stejné modely nových kazet.. Sice může vyznít jako nesmysl ptát se, když momentálně nemám z čeho platit, ale lepší se zeptat dopředu než třeba o něco přijít.
Nemusí jít přímo o ty dané Philipsky, kdyby někdo ale věděl o něčem podobném.

Předem díky za odezvu.
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa Hasterman »

AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa EZ647 »

Life On Record, to je posledná najhoršia séria SA čo bola na trhu, Thailand
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa Hasterman »

AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa janvys »

Hmmm rok 1992 bych bral víc kusů, ale 13€ je momentálně mimo moje možnosti :(
Ale jinak je ta cena v pohodě. Na ebay za ně chtějí o dost víc (ovšem otázka je, jestli to za ty ceny prodají:)))
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa Hasterman »

No, z 35 kusov som dnes predal asi polovicu. Ebay bazoš 50:50
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa Hasterman »

Ale niekedy je väčší problém predať niečo na ebayi ako na tom bazoši. Ako príklad uvediem TDK SA 90. Mal som 50 kusov k predaju. 4 kusy som ponúkol na ebay a 46 kusov som predával na bazoši. Cena rovnáka, 4 eura kus. Tých 46 kusov sa rozpredalo behom dvoch dní. Ale tie 4 kusy na ebayi mám ešte stále všetky:)
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa janvys »

Protože stále ještě mnoho lidí si myslí že existuje jen bazoš a aukro. Buď to jsou lidi nevzdělaní = neumí anglicky nebo jiný jazyk do kterého je ebay lokalizovaný, což bude asi největší problém, nebo se toho bojí a jsou tím pádem hloupí, protože vyladit si to společně s paypalem to finálního stavu není úplně triviální záležitost. Jenže když se to správně udělá, je nakupování na ebayi ve finále jednodušší než na bazoši nebo aukru. Třetí možnost je už jen lenost :) úplně slyším ty lidi: jééé to není česky, jééé to nejde na dobírku, jééé to nepřijde do druhého dne, jééé a co je to paypal? jééé jak a proč si založit paypal, jééé to je moc složitý, jééé to mi za to nestojí, jééé já si počkám až se něco objeví na aukru, jéé jéé jéé
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa orhore »

Hasterman napísal: Streda, 17. Apríla 2019, 21:31 Ale niekedy je väčší problém predať niečo na ebayi ako na tom bazoši. Ako príklad uvediem TDK SA 90. Mal som 50 kusov k predaju. 4 kusy som ponúkol na ebay a 46 kusov som predával na bazoši. Cena rovnáka, 4 eura kus. Tých 46 kusov sa rozpredalo behom dvoch dní. Ale tie 4 kusy na ebayi mám ešte stále všetky:)
Pokud se jedná o TDK SA z roku 1997, tak bych je asi také nekoupil. Na ebay možná jen vědí o co jde, ale u nás ne :)
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa janvys »

Pokud se jedná o TDK SA z roku 1997, tak bych je asi také nekoupil. Na ebay možná jen vědí o co jde, ale u nás ne :)
JOJO naprostý souhlas. Tohoto modelu-ročníku je na ebayi hodně a nikdo to moc nechce. Víme proč.

P.S. Roberte můžeš mi prosím odložit stranou 2x MetalXR 1992 a 2x UXPro 1992? Po víkendu bych se s tebou domluvil jestli to poslat nebo jestli k tomu ještě něco přidám, ok? Vďaka
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: audiokazety

Príspevok od používateľa Hasterman »

O.K. odložil som ti ich. Potom sa mi ozvi.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Napísať odpoveď

Návrat na "Predám"