Sansui 331 TOP stuff

Moderátor: AdmineR

2mato

Sansui 331 TOP stuff

Príspevok od používateľa 2mato »

Ahoj,
predam z mojej zbierky Sans 331 v top stave... zariadenie je s povodnymi kondenzatormi - vsetky v 100% stave ako aj STK a precistene prepinace. Potaky nesustia, skratka velmi pekna a tech. zachovala masina v povodnom stave, ziadne re-cap a podobne hluposti.

Poslem aj na SK, inak je v Prahe... kym to dam na bazoš tak rad pustim nejakemu z fora.
Cena 130€
Prílohy
103679209.jpg
103679209.jpg (51.16 KiB) 4180 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Sansui 331 TOP stuff

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Ty a toho decka Tehnicsa za dvacku nepustíš,podobný som kedysi za pubertiackych liet mal tuším dokonca nižší M 5, a bol vysoko spokojný.
No ale čo budem uvažovať,mám už na servise 2 kusy Pioneer CT-F 750 od nášho správcu fóra a po uspešnom repase mi jeden ostane za odmenu druhého do top stavu,nak nadčím ja blbec uvažujem vlastne,ale krásna éra deckov klasík.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
2mato

Re: Sansui 331 TOP stuff

Príspevok od používateľa 2mato »

daniel00421 napísal: Piatok, 14. Júna 2019, 23:08 Ty a toho decka Tehnicsa za dvacku nepustíš,podobný som kedysi za pubertiackych liet mal tuším dokonca nižší M 5, a bol vysoko spokojný.
No ale čo budem uvažovať,mám už na servise 2 kusy Pioneer CT-F 750 od nášho správcu fóra a po uspešnom repase mi jeden ostane za odmenu druhého do top stavu,nak nadčím ja blbec uvažujem vlastne,ale krásna éra deckov klasík.
je to dobry deck a super mechanika, jeden nahon, a robustne... totalne blbovzdorne riesenie, staci max doladit rychlost ked je problem alebo vymenit ten jeden remen... zvuk ma taky chlapsky hladky, nehra sa na CD... za 20€ ? :lol: za 70€, pod cenu ho nedam, nie je dovod...
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Sansui 331 TOP stuff

Príspevok od používateľa daniel00421 »

2mato napísal: Štvrtok, 27. Júna 2019, 14:29
daniel00421 napísal: Piatok, 14. Júna 2019, 23:08 Ty a toho decka Tehnicsa za dvacku nepustíš,podobný som kedysi za pubertiackych liet mal tuším dokonca nižší M 5, a bol vysoko spokojný.
No ale čo budem uvažovať,mám už na servise 2 kusy Pioneer CT-F 750 od nášho správcu fóra a po uspešnom repase mi jeden ostane za odmenu druhého do top stavu,nak nadčím ja blbec uvažujem vlastne,ale krásna éra deckov klasík.
je to dobry deck a super mechanika, jeden nahon, a robustne... totalne blbovzdorne riesenie, staci max doladit rychlost ked je problem alebo vymenit ten jeden remen... zvuk ma taky chlapsky hladky, nehra sa na CD... za 20€ ? :lol: za 70€, pod cenu ho nedam, nie je dovod...
No jo,už mám v rukách svoj !!! Pioneer od Kazetovitcha,tak nič.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
2mato

Re: Sansui 331 TOP stuff

Príspevok od používateľa 2mato »

tak super, ty si pytal za 20cku nie ja...

[/quote]No jo,už mám v rukách svoj !!! Pioneer od Kazetovitcha,tak nič.
[/quote]
2mato

Re: Sansui 331 TOP stuff

Príspevok od používateľa 2mato »

predané
Napísať odpoveď

Návrat na "Predám (vyriešené)"