Sniper Elite 1

Máte alebo používate staré alebo zabudnuté elektronické hry a pc ?

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Sniper Elite 1

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Perfektná klasická PC hra z roku 2005 od Rebellion MC2 s veľmi podareným a reálnym streleckým modelom. Stále sa hráva omline multiplayer v obmedzenom počte skalných fanúšikov aj z CSSR. Pred pár rokmi vznikla kauza, keď si pohnevali fanúšikov, lebo odpojili servery pre multiplayer s odôvodnením, že ich už dlho platia. Chopili sa toho nadšenci - prešlo to rôznymi riešeniami - momentálne hra beží na nemeckom serveri - pre multiplayer treba nainštalovať súbor z linku dole - exe (prepísať ním pôvodný).
Pred pár rokmi početná komunita vytvárala klany a robili sa turnaje, potom veľa hráčov prešlo na novšie verzie, ktoré ale už neboli to pravé a mnohých to od hry odradilo a buď ju prestali hrávať, alebo prešli na iné. V hre si môžete nastaviť aj Gravity - teda musíte rátať so vzdialenosťou a "nadniesť" strelu. Plusom je pomerne jednoduché ovládanie a celkovo na prvom mieste je hrateľnosť. Hra má svojskú atmosféru. Dá sa nastaviť maximálny počet hráčov 4 proti 4 - takže nehrozí zbesilosť kde neviete kto je kto. Zo braní sú tam samozrejme ostrelovačky, samopaly, pištoľ, granát a mína.
Základných 8 máp rozširili fanúšikovia na + 19 - ktoré sa dajú stiahnuť a doinštalovať, vrátane češtiny
TU
- samotná inštalačka sa dá nájsť na webe - here are download additional maps pack 19 in one + online new exe etc. (Sniper Elite 1 - 2005)

Malá ukážka zo singleplayeru
Multiplayer tu

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok


download additional maps pack 19 in 1 + online new exe etc. (Sniper Elite 1 - 2005) - look up
Naposledy upravil/-a Kazetowich v Piatok, 23. Novembra 2018, 14:43, upravené celkom 2 krát.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Sniper Elite 1

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Na tuto hru si pametam celkom dobre, hral ju na notebooku chlapik ktoremu som skusal rozchodit internet, to hral na takej pidi notebookovej myske s ktorou som mal ja problem klikat na ikonky na ploche a on si to tam siel Sniper Elite na najvissej obtiaznosti ako nic :lol: inak som osobne hral skor dvojku a trojku a zombikou, v trojke aj dvojke kde ide aj CO-OP ma ale nastvali ked natvrdo globalne vypli (ach ta vyhoda legalnej plne aktualizovanej hry) tie mody kamery na zranenia ... (asi sa nejake deti stazovali ze ich to zdrzuje lebo v menu to nebolo dost velkym napisane ako si to vypnut ked im to vadi) coz ubera hre velku cast zazitku hlavne v coope ked sa mozete predbiehat kdo lepsie zmasakruje nacka.
Napísať odpoveď

Návrat na "VINTAGE videohry a pc"