Vysoko odporúčam - Nekupovať !

život nie je len o hifi ... ale aj o jedle, pití - spomínate si ešte ako chutili potraviny alebo nápoje v minulom storočí? Akú ste mali radi kozmetiku? Máte osvedčený recept?

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Vysoko odporúčam - Nekupovať !

Príspevok od používateľa peterKE »

Uz sa ti urcite stalo, ze si nieco kupil, lebo jednoducho na teba zaposobila cena, obal vyrobku, na niekoho zaposobila hosteska, alebo reklama, ktora na dany produkt bola vytvorena. Po ochutnani daneho tovaru si bol sklamany a povedal si sam sebe - uz nikdy viac ! zbytocne vyhodene peniaze atd. Napadlo ma, ze by bolo dobre, aby tu kazdy prispel s niecim, co klamalo obalom, reklamou, kvalitou. Vdaka tomu kazdy usetri par eur a nebude sklamany. ;)
Sansui 331 klub czechoslovakia
Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

cipsy Tesco Finest Thai Sweet Chilli

Príspevok od používateľa peterKE »

Mam rad tieto nezdrave pochutiny a sem tam si ich doprajem. Kedze milujem skoro vsetko co obsahuje kokos a sladke chilli, tak som skusil aj toto. Cipsy su velmi mastne, tvrdsie, samozrejme po kokose ani stopa ( ziadna aroma a chut ). Sladke chilli sa nekonalo tiez. Miesto toho tam bolo citit iba obycajnu papriku a nebolo to ani pikantne. Takze vyrobca zavadzal dost a preto po tomto vyrobku ani nenatahujte ruky.
Prílohy
image.jpeg
image.jpeg
Sansui 331 klub czechoslovakia
Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Tiramisu - Nech sa paci, vychutnajte si to ako kedysi

Príspevok od používateľa peterKE »

Slubne napisane na nalepke neprinieslo ocakavany gurmansky zazitok. Toto je asi najhorsi vyrobok, ktory som kedy ochutnal. Nieco velmi nechutne a nekvalitne. Slahacka bola tak umela, ze nemala ani chut. Predstavte si penu v ustach a nic viac. Samozrejme ked som si pozrel zlozenie, ktore bolo dlhe ako sampon na vlasy, neocakaval som zazraky, ale toto je na pokutu od potravinarskej inspekcie. Cele mi to prislo ako zly vtip na ukor zakaznika. Piskoty namocene vo vode s nejakym alkoholom, potom ta umela slahacka a posypana kakaom. Bolo to rozmocene ako rok po zaruke. Najviac bolo citit v ustach vodu, alkohol a piskoty. Jeden hnusny zazitok. Nekupovat nikdy !!!
Prílohy
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
Sansui 331 klub czechoslovakia
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8759
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Vysoko odporúčam - Nekupovať !

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Díky za výstrahu
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Nápoje, jedlo, recepty, vintage móda, kozmetika ..."