HONDA CIVIC 1.5 JHCX

pre oživenie sem môžete prispievať aj o starších približovadlách

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: HONDA CIVIC 1.5 JHCX

Príspevok od používateľa daniel00421 »

No a možno ak sa zadarí a všetko bude platiť,sused,te klampiar čo robí aj veterány od opieskovanie až do nového stavu stavia nový dom a bude potrebovať a oslovil ma na komplet elektroinštaláciu a ponúka mi za prácu,samo material si platí sám v jeseni 2020,že mi ako honorár dá svoj Mercedes 550 vo full výbave automat,mám to zobrať ten kšeft ?Čo poviete ako náhradu hondičky z roku 1996,tá čo je vyššie tá išla tiež z jeho dielne,...
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: HONDA CIVIC 1.5 JHCX

Príspevok od používateľa janvys »

Jaký je to rok? Pokud je to něco novějšího, moc cenu tyhle káry nemají, je velmi obtížné se toho zbavit. Kdyby to byla klasika z 80.let, je to hodně cenné/záleží na stavu pochopitelně. Ale píšeš 550...to se v 80.letech nedělalo. Byla 560ka jako nejvyšší. 560SE, SEC.
550ka přišla s typem W140 (mamut).
Mamuti začínají být ceněné a vyhledávané. Pokud je to novější než W140, typicky ročníky +-2000, cena rapidně klesá a nikdo to nechce. Koupíš to za babku ale provoz tě zruinuje. Mám to z vlastní zkušenosti.
SONY ES
Napísať odpoveď

Návrat na "Autá, motorky, bicykle a iné samochody"