Emisné kontroly

pre oživenie sem môžete prispievať aj o starších približovadlách

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Emisné kontroly

Príspevok od používateľa Kazetowich »

verejné blaho (?) alebo len ďalšia šikana od "nadľudí" odtrhnutých od reality?

https://www.hlavnespravy.sk/emisne-kont ... ta/1786762
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1061
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Emisné kontroly

Príspevok od používateľa jhradec »

:D mám Barkasa - dvoutakt z roku 1974. Přede dvěma lety na STK - a ejhle. Emisní zkouška se vůbec nedělala !! Oficiálně!! STK na ní nemá potřebné přístroje, takže se neměří!! taky cena za STK klesla. Takže v minulosti mi zkontrolovali/ nastavili CO v jediném bodě ( volnoběh ) jak to bylo u nového vozu, teď už ani to. Samozřejmě kamery přibyly. IMHO se kvalita STK zhoršila. Příští STK mne čeká v srpnu.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Emisné kontroly

Príspevok od používateľa Kazetowich »

jhradec napísal: Štvrtok, 13. Júna 2019, 09:44 :D mám Barkasa - dvoutakt z roku 1974. Přede dvěma lety na STK - a ejhle. Emisní zkouška se vůbec nedělala !! Oficiálně!! STK na ní nemá potřebné přístroje, takže se neměří!! taky cena za STK klesla. Takže v minulosti mi zkontrolovali/ nastavili CO v jediném bodě ( volnoběh ) jak to bylo u nového vozu, teď už ani to. Samozřejmě kamery přibyly. IMHO se kvalita STK zhoršila. Příští STK mne čeká v srpnu.
:lol: :lol: :lol:
moje prvé auto bol Wartburg - mal asi 4-5 farebnú karosériu - bolo to v roku cca 1994-5. Fajnové vozenie - mäkučké, odpich dvojtaktu bol famózny (do rýchlosti cca 70 kmh) a ten zvuk ! Sused ho volal Osie hniezdo.
Mal som ho rád - cena bola 11 000 korún - od šéfa - vrátane novej baterky Vesna.
3 valec (dnes moderné-:) - obsah 900 ccm + - - motor sme vyberali pred domom na chodníku dvaja - iba rukami v zime ...
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1061
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Emisné kontroly

Príspevok od používateľa jhradec »

Wartburga jsem měl taky. Po havárce jsem si dokonce dalšího postavil z dílů. Odpich měla 50k verze se spádovým karburátorem ( první půlka 70- sátých let ). Taky terénní vlastnosti byly zajímavé. A když si člověk odskočil ze silnice na pole, neupadlo mu díky rámu kolo. Už nemám.
Napísať odpoveď

Návrat na "Autá, motorky, bicykle a iné samochody"