Návrat na začiatok

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Návrat na začiatok

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Je v silách alebo podobne,rád robím pohyb a orientáciu na miške kompu,prosím je v silách tvorcu ak som napr.v spodných stranách textu,náhľadu tém pridať v spodnom rožku na pravo návratonú šipku aby sa strana prerolovala späť na vrchnú pozíciu ?
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrat na začiatok

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Je tam taka mala siva sipka. Aspon na telefone ju mam ... Nie uplne dole ale napravo pri poslednom prispevku. Neviem ci aj na pc
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Návrat na začiatok

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Kazetowich napísal: Pondelok, 22. Októbra 2018, 00:49 Je tam taka mala siva sipka. Aspon na telefone ju mam ... Nie uplne dole ale napravo pri poslednom prispevku. Neviem ci aj na pc
Ja som muslel že pri rolovaní smerom dole v celkovom zozname alebo v téme,vlákne a ťuk na ňu a som hore pri logu.Na veľkom PC to nie je. ako rolovanie napr na bazar/Ebay ponukách ako to majú,návrat na vrch stránky.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"