Pribudla nová sekcia "Servis - sekcia pre opravy "

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Pribudla nová sekcia "Servis - sekcia pre opravy "

Príspevok od používateľa Kazetowich »

SilverFox•NSK napísal: Nedeľa, 4. Októbra 2020, 21:47 orhore: Já se pomalu bojím něco napsat bez upozornění, že to nemyslím nějak špatně, aby to tak nebylo pochopeno :-?. Ale vzhledem k tomu, že mě už to furt dokola nebaví psát, ostatní zase pro změnu asi číst a pár doporučením, že je zbytečný se furt dopředu omlouvat, tak to už zmírním.

A děkuji za uklidnění :-).


--

Kazetowich: Tak nový věci nejsou špatný, jen když se přednese návrh pro něco, tak se nemůžeš zlobit za nepochopení, když ho nerozvedeš.

Jinak toho Mihoka jsi tu zmínil, ale jen že ti přednesl nějaký návrh do e-mailu. Co jsem prohledával fórum, tak se tu zmínil asi jen párkát a jednou i v reakci na mě ve vlákně o Dualu C844, že "walkmanový král" jen pan Mihok, ale já osobně o něm prakticky nevím nic. Takže proto jsem se asi nechytl.

Pokud to ale bylo zamýšleno jako pro něj, tak jsi to mohl napsat rovnou a určitě to není špatný nápad. Když se tomu věnuje dlouho a má v tom praxi, tak se asi určitě rozepíše na víc než pár témat. Nehledě na to, že ta sekce může sloužit i dalším uživatelům v tom smyslu jak jsem tu psal.


Ale pokud jsem to zase nepochopil správně, tak promiň a už radši nebudu k tomu psat :-|.
Mihok = FixYourAudio - aj dnes pracujem takže "vďaka" málo času som to asi nepodal ako bolo treba - áno, malo by to byť pre neho - chcel by tu prispievať strojmi čo mu prejdú rukami - nielen z hľadiska servisu, ale aj posluchu, konštrukcie ... tak asi bude lepšie urobiť mu sólo nejaké vlákenko ... Servis teda necháme Stano - a uvidíme :) - povedal slepý Timotej.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Pribudla nová sekcia "Servis - sekcia pre opravy "

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Jo tenhle, no jeho tu občas vidívám, že se přihlásí, ale moc příspěvků nenapsal, tak mi neutkvěl v paměti. Ale vím, že se tu zmínil i pod zdejším pseudonymem.
No za mě by asi bylo fakt lepší udělat kategorii jen pro něj, pokud má v plánu se rozepisovat o svých zkušenostech :-).

Nemyslím to zle, ale kdyby přispíval do zdejších kategorií, tak by se to mohlo poztrácet či zapadnout v hromadě dalších vláken.

Bude pěkný, když tu začne přispívat i další člen :-).
FixYourAudio
metál za zásluhy
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Štvrtok, 7. Marca 2019, 12:20

Re: Pribudla nová sekcia "Servis - sekcia pre opravy "

Príspevok od používateľa FixYourAudio »

Nie, nechcem kategoriu ani prispevok len pre seba. Ktokolvek bude pracovat na nejakom kazetaku, zosiku.. moze spravit zopar fotiek z vnutra, nech sa aj ostatni technicky zalozeni mozu pokochat. Plus pridat zopar skusenosti, komentarov, vysledkov z merani.
Teraz je to tu rozhadzane kade tade s z nazvu vlakna nie je jasne, co je jeho obsahom.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Pribudla nová sekcia "Servis - sekcia pre opravy "

Príspevok od používateľa Kazetowich »

je fakt ze servis mal mat svoje vlakno od zaciatku no kto mohol predpokladat ze tu bude tolko takych prispevkov. Ucime sa za pochodu. A toto forum sme chceli s Erikom urobit uplne inak. A vsetci prvobezci idu po ceste neprebadanej ako viete. A nik sa nerodi dokonalym.
No pocet prispevkov o servise mna teší, lebo ukazuje ze su ludia, ktori dokazu predlzit zivot nasim milacikom.
A ci to daju do takeho alebo hentakeho chlievika, je uz podruzne. Aj tak kazdemu vyhovuje nieco ine - iny system triedenia. Jeden rad cita nekenecne vlakna s mix obsahom, iny to povazuje za chaos ... Tazko najst kompromis.
Kazdopadne ma neskutocne potesilo ze Marian by sem obcas nieco prihodil.
No aj vy ostatni. Kym zmysluplne niekto prispieva, forum zije. Trenice su bezne na inych forach - toto NASE vzniklo na protest
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Pribudla nová sekcia "Servis - sekcia pre opravy "

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

FixYourAudio: Jo tak, v pohodě, to respektuju :-).


--

Kazetowich: Na protest? Já myslel, žes ty s Erikem chtěl být průkopníkem ve slušných fórech v Československu, a ono to bylo jen na protest..
No ale každopádně se povedlo vytvořit fórum, na které rád chodím a které asi nemá obdoby. Sice tu panovaly debaty nad zaměřením pouze na Hifi, ale ta rozmanitost (podle mě) dělá toto fórum poměrě jedinečným.

Jo, sice se tu často odbíhá od tématu (což mi není cizí :-D ), ale furt lepší trocha chaosu než strach z toho, že za to bude ban..
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Pribudla nová sekcia "Servis - sekcia pre opravy "

Príspevok od používateľa Kazetowich »

vdaka Silver
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"