Nové vkládání příloh

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa EZ647 »

Neviem o tom žeby sa menilo niečo, ak hej, tak ja som nemenil nič. V nastaveniach je uvedené veľkosť prílohy max 5MB a veľkosť prílohy pre súkromnú správu je 2MB.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa Nstar »

Chcel by som založiť vlákno, v ktorom by som dával fotky alebo scany prístrojov rôzne z internetu alebo katalógov. Je to možné technicky a neporušujú sa tým nejaké pravidlá?
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa EZ647 »

S uvedením na zdroj , odkaz by to teoreticky šlo, to ostatné je na hrane, alebo za ňou, áno robí sa to, ale EU už chce zabezpečiť aby sa to nerobilo.

Ale existujú fóra kde dávajú bežne obrázky z katalógov.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa Nstar »

Rozumiem, to znamená ja dám foto a pod to odkaz odkiaľ som čerpal? Či je to pôvodný zrdoj informácie ma asi zaujímať nemusí? Nerád by som poškodil nejako fórum.
Vďaka za info.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa EZ647 »

nechcel by som ti poradiť zle, tieto veci sú komplikované a keby niekto začal do niečoho rýpať, zistíš že nemáš právo ani žiť a dýchať, tak sme na tom svete dospeli.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa Nstar »

Rozumiem, myslel som si to, tak nič radšej zakladať nebudem. Díky aj tak.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

To co jsem tu psal, jsem psal v klidu, i když mě to rozhodilo. Jen kdyby to zas bylo pochopeno jinak.
--


janvys: To zhruba jo, páč tady se ten obrázek komprimuje ještě jednou, takže třeba z nahrávaného obrázku o původní velikosti 100kB se tu nahraje ve stejném rozlišení, ale třeba 70kB obrázek - jen příklad.
Pokud bych ale chtěl nahrát třeba GIF, tak mám smůlu, páč tam běžně obrázky přesahují i 4MB a ty se nemají šanci komprimovat (tedy na webovce).

No ty seš se vším hned hotovej, ale vem si to, kdybych tu chtěl nahrát nějakou skladbu, ale musel jsem to dávat na Uložto, tak kdo bude klikat na Uložto, zadávat captchu a čekat minutu až se to stáhne.. A to nemluvím o těch testech kazet ve WAV, který jeden zabírá 53MB.


Když to tu bylo tehdá omezený z 5Mb na 3MB, tak jsem tu musel nahrávat ukázky ve 128kbps Mp3 a je to na prd, protože ten článek o deskách co jsem dělal nebyl tak úplně nejlepší:
https://www.vintagehifi.sk/viewtopic.php?f=1&t=2242


---

EZ647: Hm, tak to asi změnil někdo jiný.
Právě jsem zkusil nahrát soubor o velikosti 4.7MB a taky na mě vyskočila hláška s omezením a 2MB.

Ono jak se to zvedlo na 10MB, tak jsem si říkal že je to super a semtam to využiju. Toho jsem chtěl využít zrovna včera, kdy jsem testoval jednu extrémně jetou kazetu a nic..



Tak se chci zeptat, kolik stojí provoz tohoto fóra? Počítám, že se to platí na rok.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa EZ647 »

test
3,4MB
Prílohy
IMAG0212.JPG
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa EZ647 »

test
4,7MB
Prílohy
aiwa_gs152z.PNG
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa EZ647 »

silverfox: kde si presne chcel nahrať taký súbor a akú mal koncovku?
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

EZ647: A já myslel, že PNG obrázek zůstane ve stejné velikosti - podívej se po nahrání jakou to má skutečnou velikost:
VintageHifi.1001 – kopie [výřez - L339, P942, N232, H438].png
VintageHifi.1001 – kopie [výřez - L339, P942, N232, H438].png (23.87 KiB) 3085 zobrazení


No normálně jsem ho chtěl hodit sem stejně jako tys dal obrázek. Ale když mi vyskakuje hláška o max 2MB:
VintageHifi.1000 - no to je supr, jen 2MB_! – kopie [Výřez - L341, P754, N348, D432].png
VintageHifi.1000 - no to je supr, jen 2MB_! – kopie [Výřez - L341, P754, N348, D432].png (5.9 KiB) 3085 zobrazení


Rozhodně to prosím neber, že bych se chtěl hádat, to vůbec. Já se ptal na cenu provozu fóra, že bych teda klidně jednou za rok (dle mých financí asi ne moc velkou) částkou přispěl, ale aby to bylo opravdu na 10MB.

Chtěl jsem tu nahrát WAV soubor jednoho testu jen na ukázku, ale nepodařilo se.

Omlouvám se za mystifikaci, tys to tu nenahrával na fórum, ale k sobě na web:
viewtopic.php?f=2&t=84&start=300#p26433
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové vkládání příloh

Príspevok od používateľa EZ647 »

PHP zmenšuje tie obrázky, nikdy nie sú v plnej veľkosti keď sú moc veľké. Ohľadne toho prečo to tebe nejde netuším, nemám sa čoho chytiť.

Cenu je zbytočné riešiť, najprv treba aby site admin pozrel na tie nastavenia, lebo nemám tušenia prečo to tebe nejde.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"