ENGLISH IS EASY Csaba Is Dead

alebo čo počúvate, objavili ste, máte radi

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

ENGLISH IS EASY Csaba Is Dead

Príspevok od používateľa Kazetowich »

nie je to muzika, ale legendárny humor ... hladajte na webe
ENGLISH IS EASY Csaba Is Dead
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: ENGLISH IS EASY Csaba Is Dead

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Poznám,lacnejší humor pre jednoduchších ľudí príducích z práce za pásom po smene z automobilky aby si odľahčili úsmevom náročný deň,stačí...to taký Lasica Satínsky to už bol humor púre minimálne psychologa a taký ma baví.
Nič v zlom ale lavorový humor u mňa šancu nemá,keď tak v dobrej kamarátskej partii po dobrom vožrání kurevný a fekálny humor a ešte keď sa pri tom nekdo poblije-najlepšoe u kamaráta pod stolom na manželkinom novom perzkom koberci.
Ja so si kedysi pekne prepálil podlahu aj koberec v izbe keď boli tie popolníky s takou gumennou prírubou a išiel som vysypať,popolník padol do koša a priniesol na koberec len tú prírubu a noc,deň dusili všetci špaky len do tej holej príruby.
Ono toho mám viac napr,keď sme žurovali a rodičia mali úo víkende prísť a narýchlo sa domácnosť upratovala a tatko si z knižnice otvoril svoju obľúbenú rozčítanú knihu a popri záložke tam mal nedohúlený špak od grassu.
Alebo mamka poupratovala v kuchyni riad a medzi hrncami mala šišku grasssu,najlepšie ak mali v spálni pod manželskou postelou prezervatívy-naplnené...Ja som bol kvítko za mlada,malovali sme koľkokrát aj obývačku pred príchodom rodičov,nebojte sa....počkajte si na svoje dorastajúce decká,nuž ale od 14-15 rokov som chodil na Budvárek do slávnej Bratislavskej starej sôladovne,niekedy aj v sprievode svojho tatka s partiou,umelci,režiséri,hudobníci,architekti...
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tipy na dobrú muziku"