LENOVO comp.B 5600/EE

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

LENOVO comp.B 5600/EE

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Rok ležal vo firme,vraj je pomalý a vyradili,nedalo mi,majiteľ mi daroval,dnes ránko nabehol,kopec aktualiyácii a po prihlásení na net samo kopec aktualiyácii,nechal a to išiel celé doobedie a naraz všetko ide bez problémov.
Dia:3 jader processor voľne 6 Giga,operačka ram 5 giga,raketa grafika 2,4 giga SCSI-abcom drive,komplet nový office,inicialiyácia firem ochrany,všetko chodí ako na povel do ylomka sekundy.No neber to zdarma.A práydnz HD s pár stovkami bitíkov.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: LENOVO comp.B 5600/EE

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Grafika nádherná,neviem si zvyknuť na klavesu,iná s inym orientovaním,jo,nainštalovaný niaky vin 10 yvláštnej verzie VIN 10 BHM IDE 3/1 vers 2,neviem o čo ide
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: LENOVO comp.B 5600/EE

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Trocha ma trápi že neviem čim je to operačkou vin 10 alebo iným ale pred každým spustením extern prezentácie v office na Powerpoint načítanej y extern disku/usb chce po mne inicialiyáciu a overenie pravosti pôvodu zdroja.
Dá sa to v tomto niekde vypnuť,v prípade donesených preyentácii od klienta nemôžem predsa čakať overenie pôvodu,sú to len čo si doniesli a päť minút pred ostrou mu nemôžem skúmať ydroj a pôvod, to nejde.Proste szstém si chce overovať tvorcu asi stránky,koľkokrát video vsunuté do preyentácie a nalogovanie on line a tak,v starších operač szstemoch sa to potvrdenie neobjavuje.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: LENOVO comp.B 5600/EE

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Dajú sa niekde na nových systemoch toto overovanie vypnúť ?Nenašiel som v rámci office žiadne možnosti.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: LENOVO comp.B 5600/EE

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Ako sa napríklad nalogovať a otvoriť si riadkovo celý priebeh providera internetu a napr otvoriť si riadkový zoznam všetkého čo ako beží na serveri on line mňa a správcu siete,čakám od niekoho odkay na uroveň III netu....vieteproste skontrolovať si vedenú databázu ako riadkovo im to beží na szsteme poskytovateľa,výpisy riadkový system.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 548
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: LENOVO comp.B 5600/EE

Príspevok od používateľa Hasterman »

No, vidím že s tým novým PC si napísal aj tento príspevok.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"