ORECHOVE DREVO

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

ORECHOVE DREVO

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Včera sme spilovali 15 meter strom orech ktorý ohrozoval súsediaci majetok a hrozil opadom zdravie susedov prerastajúci cez pozemok na ich časť.
Počul som,neviem,viete navodiť -naviesť niake kontakty,záujem,vraj tie kmene a ostal mi ležiaci čerstvý veľký tak za 6 meter dlžky a priemeru 40cm a viac dole že to vraj vykupujú umelci ale aj spracovatelia,mi poradili známi vraj nemám zbytočne krájať na polená ale takto zúžitkovať predajom,poznáte niekoho kto by mal záujem ?Aj k tomu také bočné kmene nakrájané na metrovice priemeru okolo 20 cm ta ležia.Čakám do víkendu,potom budem likvidovať,nevyznám sa v tom.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: ORECHOVE DREVO

Príspevok od používateľa moniatko »

Ja ja ja :D
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: ORECHOVE DREVO

Príspevok od používateľa moniatko »

Ako podklad je to velmi dobre drevo. Len ono, ja to nemam kam dat ani neviem kolko sa pyta za take drevo....
Musela by som s ucitelom skonzultovat a mozno nejake kontakty ti dat. Ale najprv sa v skole popytam
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: ORECHOVE DREVO

Príspevok od používateľa Kazetowich »

skús sa opýtať tu https://www.xavian.cz/
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: ORECHOVE DREVO

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Jo,dávam za ponuknutú cenu s tým že môžem poslať foto,rozmery ale osobný odber nutný,prenos na komunikáciu ca.30 metrov ku prevozu-auto,riadni chlapi na prenos,neviem tým ani hnúť,aj zobrať motorpílu a orezať si zbytky okolo.
Proste fulka na odvoz aj s pilčíkom a prenosom cez záhradu a pozemok bez prístupu veľkej mechanizácie,zajtra môžem počas svetla zaslať náhľad foto.Proste odvoz pre riadnych chlapov.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: ORECHOVE DREVO

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Jo,lokalita záhorie,dolná zem pri Morave súsediacej s AT-najzápadnejšia dedinka na Slovensku....
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"