Koronavirus

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1953
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Koronavirus

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Tak a už aj na Slovensku 2 prípady-jeden v kontrole nepotvrdený.
Mám smolu že to je u mňa na Záhorí,obec Kostolište to ta dostal strýko svojho vnuka čo prišiel z Talianska.
Odo mňa vzdušnou vzdialenosťou tak do 4 km.No a že nebude,aspoň sa vyrovná pomer síl preľudnenia voči prírode planéty.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 551
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Koronavirus

Príspevok od používateľa Hasterman »

Ja by som to až tak tragicky nevidel. Nie je viac nebezpečný ako obyčajná chrípka. Iba s tým rozdielom že v lekárni si na toto nič nekúpite.
Len taká zaujímavosť, poslali mi z Ameriky listovú zásielku. Vždy keď to príde do eú tak to ide do Holandska a až odtiaľ do jednotlivých miest v eú. Teraz pozerám tracking a vidím že to je v Benátkach.
Snimka_obrazovky_2020-03-07-11-46-08-827.jpeg
Za cca 10 rokov čo si občas niečo dám odtiaľ poslať si nepamätám že by to šlo cez Taliansko.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Koronavirus

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Trosku zakonspirujem.
tak usa by boli blahom bez seba keby eu klakla. Mozno tomu takto pomahaju.
Rozdistribuovat virus zasielkami.
Totiz Eu a Cina i Rusko su najvacsi konkurenti usa v globale.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1953
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Koronavirus

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Hasterman napísal: Sobota, 7. Marca 2020, 11:48 Ja by som to až tak tragicky nevidel. Nie je viac nebezpečný ako obyčajná chrípka. Iba s tým rozdielom že v lekárni si na toto nič nekúpite.
Len taká zaujímavosť, poslali mi z Ameriky listovú zásielku. Vždy keď to príde do eú tak to ide do Holandska a až odtiaľ do jednotlivých miest v eú. Teraz pozerám tracking a vidím že to je v Benátkach.
Snimka_obrazovky_2020-03-07-11-46-08-827.jpeg
Za cca 10 rokov čo si občas niečo dám odtiaľ poslať si nepamätám že by to šlo cez Taliansko.
Pribalia ti ho,nie,naozaj si nechcem robiť srandu ale...pozorovali ste niekedy počiatok a odkial vlastne ten vírus pochádza ?Nie je to náhodou niaky únik alebo zámer vyššej moci dostať to von aby sa zregulovala populácia,nechcem šíriť žiadny HOAX ale,je to prírodný zdroj alebo pustené,možno omylom von z tajných armádnych labákov,nikto to verejne ten pôvod nevysvetlil,sme taký blbí a sprostý,neinformovaní,zakrývajú to umelo vlády a expert centrá,prečo nepovedia priamo-uniklo nám von z výzkumu aj...ako pred asi ste možno nevedeli ale asi 4 roky vzad,teraz môžem prezradiť som robil konferenciu o vesmírnom odpade okolo zeme a poľa výstraha a ani novinári k tomu nemali prístup a nič sa nezverejňovalo že na zem ide ulomok z niakej tajnej vesmir stanice že ak ho vstup do atmosfery nespáli môže spôsobiť na neurčenom mieste dopadu katastrofu o účinku tlakovej vlny a radiácie násobok až 30x výbuchu atomky,našťastie to prešlo okolo nás a dohorelo len púhých 45 km nad zemským povrchom,proste nešíriť paniku,výsledok sa uvidí,sme pokusné zvieratá,hlavne paniku nešíriť...
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 551
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Koronavirus

Príspevok od používateľa Hasterman »

Snimka_obrazovky_2020-03-07-12-21-10-616.jpeg
Myslím že ľudia už panikária dosť.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1953
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Koronavirus

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Kde sa dozviem chemický rozbor a obsah látok verejne na N 19 ?máte niaku stránku alebo treba ísť na úroveň III internetu ?
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Koronavirus

Príspevok od používateľa moniatko »

Ja som pocula, ze je potvrdene, ze je to umelo vytvoreny a naschval vypusteny virus... Ale kazdy sa dopracuje k inym konspiraciam... Ja to ani neriesim
Problemov ma aj tak kazdy dost, ja sa nemienim este takouto hambatostou zaoberat. Kazdy mame svoje svedomie, to ze je niekto bez chrbtovej kosti a robi taketo veci.... Nuz, je to na nich...
Ale urcite nebudem panikarit, aj tak raz musim umriet, naco sa stresovat, ked sa mi to niekto snazi "ulahcit" : D
Troska cierneho humoru : ))
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1953
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Koronavirus

Príspevok od používateľa daniel00421 »

:D :D :D :lol: :lol: :lol:
moniatko napísal: Sobota, 7. Marca 2020, 14:05 Ja som pocula, ze je potvrdene, ze je to umelo vytvoreny a naschval vypusteny virus... Ale kazdy sa dopracuje k inym konspiraciam... Ja to ani neriesim
Problemov ma aj tak kazdy dost, ja sa nemienim este takouto hambatostou zaoberat. Kazdy mame svoje svedomie, to ze je niekto bez chrbtovej kosti a robi taketo veci.... Nuz, je to na nich...
Ale urcite nebudem panikarit, aj tak raz musim umriet, naco sa stresovat, ked sa mi to niekto snazi "ulahcit" : D
Troska cierneho humoru : ))
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"