KDE STE ???

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa Kazetowich »

takýto pád som na bubne tiež mal tú česť oskúšať.
Ešte ako násťročný som sa z polovice svahu pomedzi bubny šusom pustil dole - však to už dám bez zatáčania ... -:)
Dole pred dlhým radom na vlek bol schovaný malý bubník ... yeb - nepripapravené nohy a už unavené a ztuhnuté - telo predbehlo nohy a za rehotu čakajúcich na vlek (a bez Ozzyho doprovodu) som si sipel v horizontálnej polohe na snehovej podložke ako ty - vyrazený dych je príma :lol:
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Nstar: Uf, no to musel být teda dost nepříjemný a bolestivý zážitek a ještě k tomu s následky..
Vyražený dech jsem si taky už jednou zažil jako malej a nic moc zábavnýho, když nevíš co se děje a nemůžeš dýchat.

Jak jsem to ale četl, tak jsem se nemohl ubránit myšlence, že by se tu mohlo založit nové vlákno s takovými příběhy ze života. Samozřejmě by nemuselo jít jen o takové dramatické chvíle.
Vím, asi se tu ozvou reduktoři témat, ale jde jen o nápad, ne o konečnou věc. A i kdyby, myslím, že na tom není nic špatnýho.


Kazetowich: Hm, no to taky potěší, když slyšíš smích a nikdo ti nepřijde pomoct :-?..
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa oneeeee »

a prečo nie ? zo života je toho dosť .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

oneeeee: No já jen, že když se tu zmiňuje to promazávání témat a redukce jejich zakládání, tak bych nerad prudil právě se založením dalšího, proto jsem psal, že jde jen o nápad. Jen mi to přišlo jako zajímavé téma, kde by každý kdo by chtěl mohl napsat nějaký svůj zážitek :-).
Analogaudioman
metál za zásluhy
Príspevky: 373
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 21:44

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa Analogaudioman »

Chlapci, ale vážne, myslím, že sa to tu pomaly zvrháva na nejaký diskusný pokec klub a aj zakladanie vláken, ktoré nemajú žiadny súvis, s vintage audio, alebo audio ako takým, to bol ten výkrik tohto vlákna "Kde ste???". Podaktorí tu zakladajú zbytočné vlákna podľa systému, neviem čo od nudy a keďže väčšina mladých ma problém s komunikáciou všeobecne, tak radšej budú ticho a nič nepovedia, radšej sem nechodia a nevyjadria svoj názor . Ak sa niekto pýta, prečo tu debatuje len pár ľudí, a kde sú tí ostatní, treba hľadať príčinu. Admini, je čas to tu prečistiť a urobiť poriadok vo vláknach a chobotiny povymazavat.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa oneeeee »

takých príspevkov je tu kopa . a hlavne to tapetovanie . už neviem ani kde čo je .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3648
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa Nstar »

Išlo úplne o niečo iné, že ten Panák, proste zničil mna a on ostal bez ujmy a ďalej hral. Taky dobrý prehravacik to je.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10239
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa EZ647 »

Páni, toto konkrétne vlákno neprekáža a je zaradené správne v nezaradených :D , ak ho už niekto založil tak ho môžte považovať za voľný pokec, vyzerá že je o to celkom záujem debatovať o čomkoľvek.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa janvys »

Analogaudioman napísal: Pondelok, 2. Decembra 2019, 17:14 sa to tu pomaly zvrháva na nejaký diskusný pokec klub
Já to tvrdím také, a pokud se nemýlím, tak udělat pořádek se tu vyjádřila kladně většina diskutujících, jediný kdo je tradičně proti je silverfox a jeho klasická hláška "nech to být" :) ;) :D :P

Nemám vůbec nic proti offtopic vláknům, každý se potřebuje vykacat, včetně mě(!), ale měly by být "ve svém šuplíku" aby návštěvníci, kteří pročítají toto fórum se neztráceli v moří "odbočeních od tématu" a našli to co hledají a mohli se zapojit do diskuze.

Nemluvím teď o tomto KDE STE vláknu, které se zvrhlo v kecárnu ale je to v pořádku když je zde v šuplíku Nezařazené.

Většina diskuzních fór, ať už o čemkoliv, má vždy svůj "off topic" šuplík nebo "kecárnu" takže je to v pořádku, a tam směřovat všechny tradiční "odbočky" :)
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa oneeeee »

tak ja hneď odbočím. ale to je na servisákov ako ste vy .
dá sa na equalizeri zdvihnuť korekcie ? niečo , ako je loudnes na zosilňovači , alebo je to celá prerábka . ten čo mám doma je do 16 Khz . potreboval by som do 20 Khz . u akai ea g-90 to tak je .
ale ten nemám a ešte má klasické staré rozmery 440 mm.
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Nic proti, ale tohle konkrétní vlákno mi přijde jako celkem dobré, není tu určené žádné přesné téma, od kterého by se nemělo vybočovat a to je dobře.
Už se tu řešilo, že pokud to bude přesně, jen a pouze o Hifi, tak to tu bude sterilní a na hovno, takto je tu vícero různých témat co nemají s Hifi jako takovým nic společného, ale o co jde?
Že se tu nedá vyznat, jo budiš, sám jsem říkal, že tu jsou i zbytečná vlákna mnohdy bez jediného příspěvku či případně je tu vícero vláken dokonce se stejným názvem a obsahem, jen založeno později. Proto jsem navrhoval to sjednocení.

A v případě jen těchto zbytečných vláken by se mohlo udělat to, že by se vytvořila nová kategorie s názvem "Koš", kam by se tyto vlákna přesunuly, aby nezavazely jinde.
Proč přesunout? Aby se nemusely mazat a v případě, že by se třeba po roce dostalo na dané téma, které je v Koši, tak by se mohlo pouze oživit a přesunout do příslušné kategorie.
Díky tomu se o nic nepřijde, ale ani to tu nebude nikomu zavazet.


Každýmu vyhovuje něco jinýho, to chápu, ale aby to tu potom neskončilo tak, že se tu bude někdo bát založit nějaké vlákno kvůli tomu, aby se mu tam pak nenapsalo, že je to mimo směr fóra.

Jinak janvys, tu frázi "...nech to bejt, nech to bejt..." jsem napsal pouze jedinkrát v úplně jiné souvislosti, takže se nejedná o moji hlášku :-?.. Ale chápu, asi se tě to co jsem psal nějak dotklo, byť tu vždy jak blbý píšu, že nic nemyslím špatně, s podtextem, s narážkami či jinými zákeřnostmi - já hajzl nejsem, jen píšu, jak to cítím.
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: KDE STE ???

Príspevok od používateľa pedro »

ONé , eq boli 16 a 32 khz,napr TEchnics. A pri 32k vrchole dvíhalo uŽ od polovice kHz.Síce neviem ,,načo,, no Ty vieš.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"