Mikrofon na experimenty

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

Analogaudioman
metál za zásluhy
Príspevky: 373
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 21:44

Re: Mikrofon na experimenty

Príspevok od používateľa Analogaudioman »

Alebo na Akai G620 stvrtstopo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Mikrofon na experimenty

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Analogaudioman: Fakt si vážím tvé iniciativy, ale vážně to nemusíš řešit :-). Mimo to, z tohoto neznám ani jedno.
Já se v rámci toho pozastavoval jen nad tím, že se furt na testování kvality techniky musí používat něco starýho místo toho, aby se třeba použila součastná hudba, tou součastnou ale mám na mysli třeba tu od Hanse Zimmera, příkladem:
Sherlock Holmes (2009) - Discombobulate
Sherlock Holmes (2011) - The End?
Piráti z Karibiku (2007) - Drink Up Me Hearties Yo Ho
a to bych mohl pokračovat do nekonečna..

Avšak ještě dost zásadní je i soundtrack Van Helsinga z roku 2004 s hudbou od Alana Silvestriho, nejlepší je třeba:
Reunited
End Titles
End Titles Continued


Od doby co jsem na těch filmech Sherlock Holmes 1 i 2 byl v kině (což byly i poslední snímky, kdy jsem šel do kina), tak čekám, kdy to konečně vyjde na vinylu a furt nechápu, že tolik perfektní hudby ještě na deskách není, to samý i Piráti z Karibiku nebo i ten Kruh 1 a 2..
Jediný co se mi podařilo sehnat je Gladiátor a Kung Fu Panda 3, kde mě vadí, že ty nejlepší první dva díly na desce nevyšly.


No ale o tom bych se mohl rozepisovat dlouho a už to fakt odbočuje..


A co se pásku týká, tak i za tohle ti moc děkuji, ale vážně to není nutný, já mám teď zprovozněnou jen B73, která by si už zasloužila servis. Sice naštěstí furt funguje, ale už je to znát, že potřebuje seřízení.
Analogaudioman
metál za zásluhy
Príspevky: 373
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 21:44

Re: Mikrofon na experimenty

Príspevok od používateľa Analogaudioman »

Ok, ja mam hromadu filmovej hudby jak na cedeckach tak na vinyloch
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Mikrofon na experimenty

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Analogaudioman: To jo, ale to co bych na vinylech chtěl já a ještě k tomu ideálně na 45RPM, tak to zatím nebylo vůbec vydaný.
Si vem už jen tu hovadinu, Kung Fu Panda vyjde na vinylu 3. díl, ale první a druhý nevyjdou.. A ty další co bych taky rád měl na deskách jsem už vypsal..
Je už jen jediná možnost, vyhrát v lotince a nechat si nahrát desky jaký bych chtěl..
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"