Prečo vstavané baterky ??!!

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Hasterman: A já si říkal, jestli to nepíšu až moc pofidérně - aby i když tam používám humor, tak to spíš nepůsobilo, že to zlehčuju..

Předem bych chtěl upozornit, že ke konci se moje úvahy asi začnou zvrhávat v solidní konspirace, tak to berte, kdo chcete, s nějakou rezervou. Blázen nejsem, jen beru v úvahu jakoukoli možnost ;-) .


Já ti nevím, na běžný reklamní stalkering by to bylo moc, až moc nákladný.. To špehování přes mobily a jinou techniku je spíš jen bonus - na co ostatní nákladně špehovat, když to vše sami na sebe vykecají na Ksichtbuku a jiných capinách?

Nehledě na to, že i když takových jedinců, co kašlou na ty (a)sociální sítě a nemají "chytrý" mobil je hodně málo, tak se tomu taky dá předcházet, stačí jen vědět kde jsou hranice.

Já sice taky jeden dotykáč mám, Vodafone Smart 4 Power jako tehdejší náhradu za několikrát reklamovaný Huawei G300.. Už neměli ten Huawei, tak mi nabídli jiný. Ale za ty roky co ho mám jsem do něj nikdy nedal SIM kartu, tak vlastně ani nevím jestli umí volat. SIMku mám starší, ale nebudu si ji ničit a seřezávat, abych otestoval něco, co stejně nevyužiju..


E-mail, ten u Googlu jsem si vytvořil nedobrovolně jen díky tomu "chytrému" mobilu, abych si mohl instalovat aplikace, ale jinak jej vůbec nepoužívám, nehledě na to, že by mě z toho asi velmi brzo švihlo - stačí to vidět v práci a půl hoďky se nervit s pokusem odpovědět...
Jsem u Seznamu, a i když to tam za posledních pár let taky dost...(tak sprostý slovo asi není).. pos*ali, furt je to lepší než ten gmail..
A co se historie týká, tak není nutný párovat dvě zařízení, pak máš klid. A v počítači stačí třeba použít "Anonymní prohlížení", já ho občas používám na weby, kde je tolik sra*ek, který by mě akorát zahltily počítač - tím myslím třeba, když vyjímečně navštívím Youtube nebo jiný podobně moderně zas*aný web.
Je to celkem efektivní, i na běžné vyhledávání po Googlu a návštěvách pofidérních webů (tím nemyslím sprostý weby, ty jdou mimo mě) ve snaze stáhnout v dnešní době nějaké album. Už jen to, kolika čínskýma webovkama se musím proklikat, abych pak 2h stahoval jedno album je fakt na pováženou, ale zas to stojí za to, páč mám něco běžně nesehnatelnýho a navíc v originální CD kvalitě.



Já ti nevím, ale dost pěkně je to popsáno v seriálu "Lovci zločinců" (ten sice končí poněkud nešťastně, ale jeden fanda na Youtube umístil nečekaný závěr, který potěší asi každého, kdo to sledoval od začátku do konce).


Taky vem v potaz to, že nevíš co vše už je za technologie. Počítače, internet (i když v jiné podobě), magnetofony, to vše vláda používala daleko dřív než se to dostalo k běžnému člověku. To co se teď používá se třeba, tedy pokud vůbec, na trhu ukáže jako nový objev až za 50 let.
Už jen takový "obyčejný" satelit, co ti (zřejmě) z vesmíru dokáže díky "drobnému :-D" zoomu přiblížit až na střechu domu a pozat, že na ně vystrkuješ zadek :-D.


Pro vládu, a kdo ví koho ještě, je lepší, když má všechny pod kontrolou - si vem, kdyby o polovině populace nic nevěděli, to by nás pak přece nemohli včas ochránit před vším nebezpečím, které se údajně může stát. Pak si sami vypustí nějaké viry, něco odpálí a svedou to na nějakého obětního beránka, aby třeba vyvolali plánovaný chaoz a strach.
Protože jedině díky strachu nás můžou mít pod kontrolou.


Další věc je, když třeba bývalý člen vlády nebo i astronauti, kteří byli ve vesmíru a vědí co tam je, chtějí veřejnosti říct pravdu, tak než to stihnou, tak prostě zmizí.
Zajímavější případ jsou třeba filmy - jakou máš jistotu, že právě v některých filmech neukážou tu reálnou pravdu? A nemyslím tím nějaké dokumenty nebo historické filmy, ale třeba ty ze žánrů Akční, Thriller, Sci-Fi a klidně i Horor.
Takoví diváci si pak řeknou, pche, to je jen film a buď to je to pěkná blbost na to, aby to mohla být pravda a nebo naopak to je pěkně vymyšlený..




Tak snad jsem tímto románem některé nezděsil se "svojí konspirační paranoiou" - tedy ty odvážné, kteří dočetli až sem :-D..
A taky doufám, že mě nezačnou sledovat černé dodávky :-?..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa janvys »

:lol: Černé dodávky určitě ne, ale ty bílé možná, ty jsou nenápadné. A třeba na nich bude reklama typu montáže sádrokartonů, úklidová firma apod. 8-)

Ještě jsi zapomněl zmínit kategorií lidí, kam spadám já. A to takový jedinci, kteří nesnáší a nepoužívají dnešní takzvané sociální sítě, mají pečlivě povypínané všechny možnosti sledování a špiclování, ale přitom používají smartphone.

Osobně už bez něj nedám ani ránu, to se narovinu přiznám. Je to o pohodlí a hlavně ušetřeném čase, který je dnes velmi drahý. Vím, že 80% záležitostí bych vyřídil přes pc, dřiv jsem to tak také dělával když ještě nebyly tyhle hračky, ale dnes bych to už takhle dělat nemohl.
Kromě pohodlí jde hlavně o čas. Jsou lidi kteří mají času dost, nechodí do práce a pod. A jsou ti ostatní kteří do práce chodit musí, starají se o rodinu, dům, své koníčky aj. Smartphone ušetrí hodně času, protože to co bych doma u pc smolil po večerech, vyřídím během dne ve chvílích volna, přestávkách v práci apod. Kdy a kde myslíte, že teď píšu tento román? No jasně, v práci na mobilu ;) Kde si pročítám fóra, recenze, zprávy, počasí, inzertní portály? Kde si píšu poznámky, vyřizuju obchody, hledám v mapách? Kde používám navigaci, vedu knihu jízd, počítám daně, platím cokoliv, objednávám kočkám jídlo? A sto dalších věcí? Jasně že na mobilu :mrgreen:

Tohle fórum používám ze 100% z mobilu, stejně jako řadu dalších, platím smartbankingem, ebay mi jede v pozadí nonstop, upozorňuje mě na moje zájmové zboží, stejně jako aukro a další podobné portály, emaily vyřizuju online a né večer u pc, veškeré potřebné informace mám hned když je potřebuju, to samé mapy a navigace, atd atd.
V dnešním nejednoduchém životě bych se bez toho neobešel, protože místo abych večery trávil u pc, si raději LEHNU NA GAUČ SPOLEČNĚ SE SONY-DD A RELAXUJU.

Mám na mobilu 6,5 palcový displej se 2K rozlišením (nebo 4K já ani nevím) a pro tyto účely běžného života mi 100% nahrazuje klasický pc. Mám v něm 256GB paměťovku+128GB základ. Stačí mi to. Jo, klasický pc je u některých aplikací stále nenahraditelný a bude nenahraditelný, a to zejména kvůli ploše monitoru který potřebujeme napr. pro grafické, hudební a další programy. Mám v něm cca 300GB hudby a když nejsem doma a nemám po ruce walkmana a kazety, tak mám svůj hudební archiv vždy v kapse. (samozřejmě vše v 320kbps nebo flac)

Sledovaní a paranoia hahaha. Jo, smartphony samozřejmě fungují jako dokonalý zdroj pokud je potřeba. Můžou vás fotit, nahrávat, sledovat polohu, šmírovat vaše fotky, videa cokoliv. Možné to je, ale nemyslím si, že by se to dělo ve větším měřítku. Komu by to na co bylo? Na druhou stranu je dobré, pokud tyhle možnosti můžou použít úřady pro sledování kriminálníků, podvodníků, zlodějů, dealerů, překupníků (třeba s hifi) a další verbeže.
Jenže ono to není tak jednoduché, na všechno je potřeba souhlas soudu. Bez čehokoliv a jakkoliv vás může špehovat jen americká NSA, což je nejmocnější služba na světě která prakticky nepodléhá ničemu a skoro nikomu s vyjímkou prezidenta. A z druhé strany pan Gůgl.

Jo, personalizované reklamy jsou všude a budou všude, osobně jsem se je naučil ignorovat. Osobně si myslím že pokud máte čisté svědomí, nekradete, nepodvádíte na daních, nejste teroristi, náckové, politici apod., může vám být nějaké špiclování u prde*e. Protože komu a k čemu by taková data byly? Jsme jen jednotlivá zrnka písku v poušti.
Takže suma sumárum, žádné špehování se zde nekoná, milí paranoici. Vás určitě ne ;)
Jo a milí paranoici, víte vůbec, že váš telefonní operátor, ať už jakýkoliv, nahrává a ukládá veškeré vaše hovory, sms, údaje o poloze(výpočtem z buněk) po dobu šesti měsíců? A tyto vaše data za posledních 6 měsíců se neustále obnovují?

Navíc, pokud trochu rozumíte virtuálnímu světu, programování a softwaru, lze velmi účinně zamezit 90% možného sledování včetně reklam. Minimum lidí ví, že i všemocného krále špiónů pana Gůgla lze dobře přiškrtit a vypnout mu možnosti, které v defaultu má všechny aktivní u každého uživatele..
Placený antivirus je také nutností, můžu se jen smát všem těm šetřílkům a podobným co si myslí, že free verze za ně všechno udělá...pokud aspoň tu free verzi vůbec mají. :D

Softwarová bezpečnost a vše okolo je povídání na hodně hodně dlouho, to bych vám to raději povídal než psal, protože to je téma fakt na dlouho. Mohl bych psát do rána, ale už mě to nebaví, jdu raději dělat že něco dělám.... tedy aspoň na chvíli, pak si projedu ebay :mrgreen:
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: A já se bál za svůj poslední románový příspěvek :-D.

Tak jasný, černý dodávky bez potisku jsou profláklý z filmů, takže by je podezíral málokdo, tak proč této nepozornosti nevyužít ;-).
Jasně s tím sledováním na konci příspěvku jsem to myslel jako nadsázku.. Ale to, že jsi paranoidní neznamená, že po tobě nejdou.

No, radši to nebudu pokoušet.. I když stejně myslím, že bych je dřív unudil nebo by ze mě vynervili :-D. Ono někdy dokážu vynervit lidi neúmyslně, tak si vem jak by to dopadlo, kdyby mi o to šlo :lol:.


Ajo, no jo, to je taky solidní paradox.
Já to mám zas naopak, já bych si nedokázal představit, že bych měl něco udělat na tom blbým dotykáči. Kdysi jsem si tam občas psal kratičké poznámky, normální krátkou větu, ale trvalo mě to napsat přes minutu - to samý bych na noťasu napsal za 6 vteřin..


Hm, tak že to dělá už každý operátor jsem netušil, ale co se týká toho záměrného sledování, když řekneš v hovoru určitá hesla (slova jež jsou v hledáčku), tak tebe i všechny s kým voláš začnou sledovat.
Já si to kdysi pojistil, z hecu jsem řekl nějaká slova, která mezi nimi mohla být a mám klid :-D.
No jo NSA, ale co FBI?


Sledování pro dobro věci? Přesně tímhle by chtěli občany oblbnout kdyby zveřejnili, že (teprve) spouští globální sledování.
Fakt, podívej se na "Lovci zločinců".


Jasný, já nejsem padouch, ale to neznamená, že by mě nenasralo, kdyby se mi někdo vrtal v souborech, sledoval mě a nahrával. Je to možná ironie, ale na antiviry jim se*u, na co utrácet prachy za něco, co mi krom zaplnění paměti vlastně moc neposlouží - místo toho bohatě stačí používat vlastní mozek a nelozit na kdejaký podezřelý web a když už, tak s velkou rozvahou (jako já s hledáním činské hudby).

Že bych byl blbý? Aktuálně již před rokem jsem byl přes 3 roky permanentně na (legálním) operačním systému Windows XP a za tyto víc jak 3 roky navíc bez antiviru se mi do noťasu dostal jen jediný troják. Na dávno nepodporovaný OS bez antiviru je to myslím celkem slušný výsledek.

Hm, ale je pravdou, že se mi před lety podařilo, že mi Googl místo zobrazení výsledku vyhledávání ukázal hlášku, zda nejsem robot, ale ve stylu, jako bych zadal po sobě do vyhledávání nějaké podezřelé věci..



Na závěr dodám, nikdy nevíš kdy se dostaneš někomu do hledáčku.. A co je lepší? Přemýšlet nad tím, zda tě někdo sleduje, otáčet se každou chvíli přes rameno nebo tuto možnost vzít v potaz a kdyby tě opravdu sledovali, tak bys aspoň nebyl tolik překvapenej :-).



Už jsem poněkud unavenej, tak pokud něco vyznělo, že bych se třeba snažil být záhadnej...nebo na palici :-D, tak jsem to tak nemyslel.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa janvys »

FBI tě nemusí zajímat. FBI řeší sračky pouze na území USA nebo občanů USA (kdekoliv). NSA je nadřazený úřad, nejvyšší, s operacema a působností po celém světě.

To že tě operátor nahrává, s tím nic nenaděláš. Každý tvůj hovor či sms je uložen včetně polohy odkud bylo voláno/psáno, a odmazává se po uplynutí 6 měsíců. U vlastníků chytrých telefonů se ukladá navíc datová stopa, tzn. všechny tvé navštívené weby a pod. Ale to ukladá každý provider, ne jen ty mobilní.

No a na závěr k antivirům. Jsi v totálním omylu, když si myslíš, že navštěvování bezpečných stránek tě ochrání před útokem zvenčí.
Naprostá většina běžných "bezpečných" stránek používá skripty třetích stran, reklamní bannery, flashe a jině srašky, za kterýma netušíš co je. Přečti si něco na téma phishing nebo keylogging. To, že používáš XP tě nezachrání. Někdy je tomu naopak - spousta paranoiků a odpůrců nových systémů používá XPčka, to je docela známá věc. A právě na tuto skupinu uživatelů jsou zaměření skupiny "padouchů". Mají usnadněnou práci protože Mikrošoust už XP dávno hodil přes palubu, nevycházejí aktualizace ani záplaty, takže maji tito padouši klid na práci. Ale opět opakuji, NSK se to netýká. Tady je cílová skupina právě ti paranoici kteří mají nějaká citlivá data a používáním XPček si blahově myslí že jsou v bezpečí. Zde povím jen jediné: HAHAHAHA

Nakonec není antivir jako antivir. Svého času jsem testoval některé z nich a byl jsem velmi překvapen, mile i nemile. Nejsou všechny stejné jak spousta lidí tvrdí.
Jinak nevím nic o tom, že by mi antivir zpomaloval počítač nebo mobil. Ovšem pokud někdo nemá dostatek ramky nebo má sběrnici z doby kamenné a hdd pomalejší než vinyl na gramci, není se čemu divit, tady bude zpomalovat prakticky každý program :D

Nedávno byl v parlamentu tlak na zrušení této povinnosti-nahravání hovorů a smsek operátory, ale neprošlo to. Což je podle mého názoru dobře. Bez této páky by pak byly soudy při dokazování zločinů dost bezzubé. No, vzhledem k tomu že bydlíš ve velkém městě se dá všechno poskládat dohromady, celý tvůj život, když to někdo bude potřebovat. Více a více se rozšiřují "chytré" kamery, které budou jednou na každém rohu. Ty umějí identifikovat obličeje.
Ale buď v klidu, o NSK zájem nemají. Tady jde o větší ryby :D

Obrovský problém posledních let a současnosti je ale špiclování na internetu jako celku, zejména na socialních sítích (což se mě naštěstí netýká) a na různých fórech, názorových webech a komentářích kdekoliv, kde jsme v situaci, že už neexistuje svoboda prezentovat svůj názor. Pro většinu lidí. Pro ty, co tahají za nitky a jejich podržtašky toto neplatí, těm se nic nestane. Dnes napíšeš svůj názor pod nějakým článkem ve stylu něco nelibého/negativního na adresu nelegálních m.i.g.r.a.n.t.ů nebo jiných minorit, a zítra tě začnou vyšetřovat a odsoudí za podněcování nenávisti k menšinám. Tohle se skutečně děje, dnes a denně v celé Eu, to není pohádka ani paranoia, ale krutá realita dnešní doby.
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Che, no já jen, že už i na dalších deskách jsem objevil varování samotné FBI a to nekecám..oni už fakt neví kam by se vecpali..

Ty tak jako mě to až tak nevadí, co nechci říct, to neřeknu a to i na veřejnosti. To že jsou "Lovci zločinců" jen seriál neznamená, že to už takto dávno není i tady..

No, já mám u sebe terabajty dat, proto mám taky pár desítek HDD různých kapacit a kdyby se mi snad někdo dostal do noťasu, tak se nikdy nedostane ke všemu, ale na většině disků mám seriály, filmy a vlastní nahrávky z telky, takže tak..

Ovšem co se týká mých fotek, videí, hudby atp., tak to bych nerad, aby se dostalo ven..

Já ti nevím, ti co nechtějí přijít o soukromá data by spíš použili noťas s vytaženými záležitostmi jako je Wi-Fi, asi i Bluetooth a cokoli na co se dá napojit bezdrátově, pak tam může mít jakýkoli systém, páč je chráněnej.
A k novým informacím stačí využít jiný přístroj nebo internetové kavárny, tedy pokud by ještě existovaly..

Hele, tak já mám přes 8.5 roku starý noťas, tam si nehodlám cpát něco co moc nevyužiju. Kdysi jsem měl AVG a fakt už nezájem a ještě dřív tuším Avast a to už vůbec nikdy..
Víš, já to s nimi vzdal a mám klid.

Co se týká nepodporovanosti systémů, tak za chvíli odříznou i Win7 a myslíš, že mě to snad donutí k přestupu na nějaký z vyblitých Win8 či Win10? Na ně bych nepřešel ani kdyby mi dali prachy.

A ty WinXP jsem dal jen jako příklad stabilního a suprového OS společně s Win7, které mám oba legální a oba na jednom noťasu. Na WinXP jsem byl tu dobu, protože tehdy dělal Microsoft ty drastické útoky na přechod na Win10, tak jsem z Win7 raději odešel a měl jsem klid :-).

Tuším, že já mám klid, páč za ty roky se mi nikdo do noťasu nedostal..tedy doufám..

Jinak sice ti rozumím, ale já nemám vůbec důvod psát jakkoli nesnášenlivé či rasistické věci na net. Nejsem rasista a ostatní respektuji ať jsou jakékoli národnosti či vyznání.
Jediný negativní co bych vypustil by bylo ve zkratce třeba vůči některým korporacím či některým sviním, které dělají špatnosti různého charakteru.

K lidem přistupuji individuálně, ne skupinově a slepě jako většina.. (To myslím obecně).
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2327
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa orhore »

SilverFox•NSK napísal: Štvrtok, 29. Augusta 2019, 09:00 Ovšem co se týká mých fotek, videí, hudby atp., tak to bych nerad, aby se dostalo ven..
Ty tajnůstkáři. Přiznej se co máš na těch svých fotkách a videích :!: :D :lol:

Jinak mě varování nějaké FBI je u zádele. Kdysi to bylo STB, teď FBI, NSA a jiné hovada. Do kdy budeme z takových fízlů připosraní :?: . Největší prdel je, že to jejich sledování je absolutně k ničemu. Ale ta moc mít data o každém z nás je určitě přivádí do extáze. Největší obranou proti šmírování je nepoužívat žádné sociální sítě! Další krok je jen odstřihnutí se od sítě internetu úplně.

A jaké bylo téma dne? Nebylo to o integrovaných bateriích? ;)
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2443
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa oneeeee »

amici sledujú všetkých a všetko . tak ako aj google . aj to sleduje všetkých . ale až sa niečo posere , tak až vtedy hľadajú a nájdu . takto našli aj strelcov na novinára . a to sa už ututlať nedalo .
a teraz napíšem , že to je je bomba šmírovanie a amikom to už tam vyskakuje hláška , z tohto serveru ,. bomba , kde čo a rýchlo robiť preklad . až tak sú z toho slova posratý . dva mesiace tu budú hľadať a šmírovať .
mne to je jedno aký mám telefon . na internet idem len keď musím . viber mám spárovaný z pc a v práci v mobile zase korejský kakaotalk . posielam len fotky , čo treba objednať , čo treba spraviť a čo je spravené. a ostatok ma nezaujíma . nech sliedia . aspoň majú prácu aj na víkendy .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: Pche, dneska stačí říct obyčejnou větu a ostatní do dokážou obrátit k čuňárnám..co to je sakra za dobu :-D ?!

Ne fakt, to jsou sice obyč fotky (budovy, příroda, zvířata, město, oslavy atp..) a videa, ale koho by potěšilo, kdyby svoje soukromé fotky (příkladem z narozeninové oslavy) viděl na netu?
A znovu říkám, mě ty čuňárny nezajímají.


Ty tak jako já z nich nemám vítr, jen jsem nečekal, že bude varování přímo od FBI i na vinylu, kterej jsem si přehrával do mobilu. Tohle jsem poprvé objevil u jednoho alba co jsem letos bral a to mám necelý 3 000 desek, takže je to pro mě rarita :-).
No, furt lepší než pořád koukat na OSA, BIEM a jiné capiny :-D.

Tak jasný, pro ně to je asi i ta úchylka mít tu moc získat cokoliv..


Jasně, nenech si poroučet, měj svůj názor - ale hodně lidem, kterým nedobrovolně a tvrdě Microsoft přeinstaloval systém z Win7 na Win10 na něm zůstali a nehodili si ho zpět. Pak si ho i chválí - mi ten blitek máme na jednom "počítači" v práci, na tom není nic k pochvale.



Já vím, já vím, však už jsem zticha :roll:..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa janvys »

Jen dodám: výše zmiňované AVG a AVAST dopadli v mých testech bídně. Závěr ať si udělá každý sám.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa janvys »

Další fáze Orwella se stává realitou:
Nařízení EU! Propojení databází! Další level je tu!
P.S. té citaci o neukládání do databáze se lze jen zasmát...
Screenshot_20190829_182312.jpg
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Nasrat :-)
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Prečo vstavané baterky ??!!

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Hm, GDPR (nebo jak se tomu nedává) jim už nestačí?

Mám zvláštní pocit, že ze slováků dělají pokusný králiky - nejdřív euro za SK a teď otisky prstů jen tak z nudy..


Ale je vidět, že EU s těmi chujovinami čímdál zrychluje, třeba se vážně blíží její konec...
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"