Hyeny

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1934
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Hyeny

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Hasterman napísal: Pondelok, 10. Júna 2019, 01:10 To je tri týždne. Určite to tak dlho nemôže ísť.
Ja som dnes riešil nedodanie tovaru z Číny po 4 týždňoch.
Normálne by som ešte počkal, ale predajca mi poskytol sledovacie číslo ktoré neexistuje. A potom si zrušil účet, alebo mu bol zrušený. Do pol hodiny som mal späť peniaze.
Ale stalo sa mi párkrát že zavolal kuriér a priniesol balík, ale podľa sledovacieho čísla ešte nebol ani na Slovensku.
Ano ale tí predajcovia majú jednak 100% rating,poslali po odoslaní a priamo v sledovaní Ebay čísla balíkov,sú to dve nezávislé adresy a dvaja predávajúci a dodnes nič,hovorím skončilo to sledovačkou pred dvoma týždňami v Bulharsku a ďalej sa sledovačka nepohybuje,nemôžem obviňovať tých odosielateľov,žeby sa to stretilo,mám skúsenosť že prepravná spoločnosť cez Ebay zadala namiesto Slovakia-Slovenia a behal balík s 25 kg balíkom kotúčaku Revox 3 mesiace po Europe až si niekto všimol adresu a dedinu ktorá je len na Slovensku a potom to doručili.
Inak mimochodom obaja tí rumuni to neposielali kurierom ale štandard domácou poštou,ide o drobné diely ktoré sa zmestia aj do obálky.Mne napríklad vykazuje s tým starým dátumom Bulgarie že na Slovensko preberá SK pošta ale posledný známy termímn sledovania je 23.5.v Bulharsku,ďalej nič.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 551
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Hyeny

Príspevok od používateľa Hasterman »

Tak potom treba kontaktovať predajcov. Odosielateľ by mal na pošte reklamovať zásielku kde je a prečo nie je tam kde by mala byť.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2327
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Hyeny

Príspevok od používateľa orhore »

Přesně jak píše Hasterman. Odesílatel musí reklamovat nedodání zásilky. Vyřízení může trvat klidně i půl roku.
Se mi už stalo, že z Německa to trvalo 2 měsíce a z Austrálie jsem měl zásilku doma za necelé 2 týdny.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2443
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Hyeny

Príspevok od používateľa oneeeee »

tak stávajú sa rôzne veci. zásielkonoš . objednal som si okuliare - lenonky , žlté . aj zaplatil 3 € . čakám od januara .a na drzosť mi ešte príde email , či som dostal zásielku a či som spokojný .
kávovar na telefónnu linku z ruska , doniesli slimáky , po dvoch rokoch.
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"