Nový WALKMAN z Číny za 13€

касетные плейеры ... мп3 плейеры vintage hifi stereo

Moderátori: AdmineR, janvys

Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Nový WALKMAN z Číny za 13€

Príspevok od používateľa janvys »

Tak trochu srandy z Číny dáme ...!
Objednal jsem si tento walkman na testy a vůbec jsem byl zvědavý jestli to může fungovat za tuhle cenu. Poštovné bylo zdarma. Orig.název je kazeta-usb převodník, aneb přehrajte si své staré kazety do PC. Byly/jsou v prodeji i u nás ale za podstatně vyšší cenu.
Funkce přehrátí kazet přes usb do PC mě nezajímá tak ji ani testovat nebudu. Zajímá mě pouze jestli to může fungovat jako plnohodnotný walkman. A docela jo! Za ty prachy to ujde. Vzhledem k tomu že celníky nezajímá zboží do 25usd, tak mi přišel docela rychle-za dva týdny od objednání až do domu.
Má to autorevers a to je asi tak všechno. Co mě překvapilo, má to kovovou mechaniku a má to seříditelnou hlavu! Což se ukázalo hned jako nutnost, takže jsem vytáhl hodinářské šroubováčky a jen podle ucha jsem to doladil. Další věc co je potřeba udělat-kazeta je po zavření dvířek příliš volná. Vyřešil jsem to nalepením dvou kousků pěnové těsnící pásky zespod na dvířka takže kazeta se už nehýbe a hraje to fajn i při manipulaci. Autoreverse funguje bezvadně. Jediné co je špatně je, že při hraní leze do sluchátek multiplex(jemné bzučení)z něčeho špatně odstíněného, ale je slyšitelný jen při velmi nízké nebo žádné hlasitosti,, takže to mě netrápí. Tedy suma sumárum po určitém "doladění" je to funkční nenáročný nový walkman. V balení byly i špuntová sluchátka, usb kabel, cd s ovladači a manuál.
Splňuje účel pro který jsem ho koupil. Za tři stovky kč mám walkmana kterýho si budu brát do terénu mimo domov a když se mu stane nějaká újma nebude mi to moc líto. DDčka a ostatní moje walkmany tedy zůstávají v bezpečí doma ;)
A na závěr pár fotek...
IMG_20181208_001133.jpg
IMG_20181208_001209.jpg
IMG_20181208_001222.jpg
IMG_20181208_001235.jpg
IMG_20181208_001249.jpg
IMG_20181208_001308.jpg
IMG_20181208_001339.jpg
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový WALKMAN z Číny za 13€

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Krasa. A co zvukovo. Ma to aj nejaky superbass? Treba ho? Zvuk je plny a hladky? Ma prepinac na chromky? Manualny? Na kolko bateriek ide?
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Nový WALKMAN z Číny za 13€

Príspevok od používateľa orhore »

To je na 2 baterky. Bzučení leze zřejmě z motoru. Dolby to mít nebude. Pokud to je jen tak na ven, tak budiž. Zvuk by mě také zajímal, aby to nakonec nebylo jen utrpení :)
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový WALKMAN z Číny za 13€

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Ak by bol zvuk na urovni lepsieho sony, bzucanie si vie sikovny majster odfiltrovat a nesumi to,tak je to dobry kup.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový WALKMAN z Číny za 13€

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Frajersky zeleny sluchatkovy vystup a la sony ;-)
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Nový WALKMAN z Číny za 13€

Príspevok od používateľa oneeeee »

A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový WALKMAN z Číny za 13€

Príspevok od používateľa Kazetowich »

ked sa zamyslim, je to vlastne skoro zadarmo - a zazrak že to niekto (čína) dnes ešte vyrobí a predáva za tú cenu -- má to kopu súčiastok - a kovových - mnoho dielov na "skladanie" - veľa pridanej hodnoty.
Ak by to bolo vyrobené v EU, stálo by to aspon 60€ (min) - 30€ z toho pre obchodníka (prekupníka) - 20% výpalné pre banánistan a vily a jachty v Monaku, hodinky IWC a pod. nevyhnutné veci pre našich vrchných, ktorých stádo volí dokola a ktorí spôsobili ochromenie chodu štátu, - že už aj keď si chcete zaplatiť celú sumu u zubára, nie je komu (zubári hromadne rušia zmluvy s poisťovňami)- samozrejme poisťovne sú len dojné kravy ktoré inkasujú výpalné od občana ...
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Walkmany, mp3 a iné prenosné drobné audio"