nová (stará) dimenzia

касетные плейеры ... мп3 плейеры vintage hifi stereo

Moderátori: AdmineR, janvys

Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: nová (stará) dimenzia

Príspevok od používateľa EZ647 »

jaj, hej spomínam, ale si napísal picusa, a ja som chcel napísať že si myslel picasa :D
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: nová (stará) dimenzia

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Dik za snahu o pomoc :D
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: nová (stará) dimenzia

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Tak já se občas taky pořádně na*eru a pak mluvím sprostě, ale když píšu a jsem extrémně vytočenej, vždy to cenzuruju nebo napíšu jiné slovo, které zní podobně, ale není až tak hrozné.

Jo, občas si tu pročítám nějaké nové příspěvky, z něčeho co mě aspoň trochu zaujme. I když jsem z generace, která valí jednu vulgaritu za druhou, tak jsem dostatečně odlišný a "divný" na to, abych se mezi ně neřadil :-).

Buď v pohodě, já jen, že pár takových extrémních výrazů mě zarazí, nic nikomu nevyčítám, nechci tu nikoho prudit či napomínat.



A když už tu píšu, tak co se týká mě a mého velmi vzácného vypalování, tak většinou jedu na půlku z toho co nabízí rychlost disku. Dříve jsem jel většinou na maximum, páč jsem nevěděl o vlivu a to i u dat, která jsou pro mě dost vzácná a bohužel u jednoho zeškrábaného DVD mám problém se čtením od půlky disku..
Audio CD jsem vypaloval i neuzavřeté a nikde nebyl se čtením problém a to i v případě pozdějího dopalování.

Dříve jsem používal Nero (verzi 9 tuším), ale pak se mi tento program znechutil - asi svojí přehnanou velikostí a množstvím zbytečných programů, které jsem nikdy nevyužil, tak jsem hledal alternativu a páč už disky pro svoji potřebu nepálím (ani CD ani DVD), tak jsem objevil poměrně suprový "EZ CD Audio Converter", který je však bohužel placený, ale fakt povedený.

K přehrávání i vypalování používám jen interní mechaniku do stolních PC (páč ta noťasová má problémy se čtením i origo CD) z roku 2007. Jde o IDE mechaniku LG GSA-H44N.
Dlouho jsem plánoval pořízení nějaké co je na SATA, ale klasicky to furt odkládám.
Dokonce jsem uvažoval i o přenosné USB mechanice na pohotovostní účely, kdy bych potřeboval přečíst či vypálit disk, ale neměl bych sebou tu interní, jenže s těma cenama i bazarových mechanik jsem se na to vykašlal..
Napísať odpoveď

Návrat na "Walkmany, mp3 a iné prenosné drobné audio"