zaručuje prítomnosť DOLBY vo walmane kvalitný zvuk ? (aj bez zapnutého Dolby)

касетные плейеры ... мп3 плейеры vintage hifi stereo

Moderátori: AdmineR, janvys

Analogaudioman
metál za zásluhy
Príspevky: 373
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 21:44

Re: zaručuje prítomnosť DOLBY vo walmane kvalitný zvuk ? (aj bez zapnutého Dolby)

Príspevok od používateľa Analogaudioman »

Kazetowich napísal: Pondelok, 23. Septembra 2019, 15:06 mrzí ma len že na tom šuplíkovom striebornom pio nefunguje autostop.
Musím byť pri ňom keď končí kazeta a vypnúť.
To ušlo servismanovi - inak odviedol neskutočnú robotu a mašinka má skvelý chod aj zvuk !
Inak robí ten Tvoj servisák aj walkmany? Mám tu jednu krásnu Aiwu, ale má vytečené všetky elyty. Rozobral som to, ale je to mimo moje schopnosti a vybavenie takú miniaturizáciu ukočírovať, už som si aj tie mikrokondíky zvukovo najlepšie zohnal, ale tým som skončil, neskutočne dobre hral.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: zaručuje prítomnosť DOLBY vo walmane kvalitný zvuk ? (aj bez zapnutého Dolby)

Príspevok od používateľa Kazetowich »

postretla ho nejaká rodinná tragédia - a ten môj pio bol vraj posledný hifi, čo robil. Inak mladý chalan - ale veľmi šikovný (okolo 30 r.) - škodááá
Kvalitných servisákov čo sa rozumejú ubúda - ako aj hifi - ďalšie kvalitné vintage sa už nevyrobí - kusov pomaly ubúda - odchádzajú vekom, opotrebúvajú sa, starnú, niekto čosi vyhodí, sprzní, otuní, skríži s iným, rozoberie a už neposkladá, odloží na povalu, do pivnice, kde sa to zničí, zhrdzavie .... bude to čoraz väčší problém. A ceny rastú.
Takisto kvalitné náhradné diely a súčiastky sú problém.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: zaručuje prítomnosť DOLBY vo walmane kvalitný zvuk ? (aj bez zapnutého Dolby)

Príspevok od používateľa pedro »

Kedysi sa tradovalo,že ,,znamka ,,DOLBY,, môźe byť iba na prístrojoch splňajucich aspň zakladne parametre pre hifi normu.Vieeem, bolo to pred par desaťročiami...NO viem i to,Že dnes pristroj s odberom max 100W a udajom triedy takmer haj end ma vykon pisany vyrobcom 2 x 80W...A neni v ňom digidigi amp...
Napísať odpoveď

Návrat na "Walkmany, mp3 a iné prenosné drobné audio"