Obecne o nákupe kaziet

винтаж кассеты для магнитофона, ртр, 8трак ... vintage hifi stereo

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Obecne o nákupe kaziet

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Len také zamyslenie.
Ked som kupil nejake pouzite kazety, ma to aj iste čaro prekvapenia. Co a ako je na nich nahrate?
Clovek sa tak obcas dostane k zaujimavej muzike, ktoru uz dnes tazko objavi - alebo nevie ani o jej existencii, kto to spieva - teda pod cim ju hladat. Teraz sa mi dostala takto do walkmana jedna kupena kazetka (Agfa cd-x II) so zabudnutymi paradnymi menej znamymi (strasne davno som ich nepocul -
vynaraju sa mi z pamate ked som to pocul ako decko) italo disco hitmi. Pocuvam to dokola. Pecka. Moc potesilo. Navyse na kvalitnej kazete a velmi dobre nahrate.
Ono vacsinou plati ze na nie beznych kvalitnych kazetach byvaju aj kvalitne nahrate pesnicky. Na nejakej Basf ferro a pod to nie.
Ale napr. na takej Tdk sa-x alebo ad-x uz bude vysokopravdepodobne kvalitna nahravka. Ved taku kazetu si nikto nekupoval na nahravanie na dvojdecku.
Co ma ale pobavilo, tak prave vynimocne na ad-x som objavil vcera kurz francuzstiny 😂
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Obecne o nákupe kaziet

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Obcas zamrzi ked pride napr na Sony FeCr kvalitne nahrata nejaka tvrda muzika co sa mi nepaci - luto mi je to premazat ale zase chcem kazetu otestovat a neskor nahrat a pocuvat co sa lubi mne.
No taky je zivot 😁
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Kazety, pásy, CD, MD, DCC, 8 tracky a iné nenahraté média"